Запах дитячої

Опубликовано:

Всі ми прекрасно знаємо, що запахи впливають на людину, хоча часто ми цього не усвідомлюємо. Вплив запахів дійсно велика. Різні запахи можуть змінювати ритм дихання, впливати на слух, зір, знімати втому, зміцнювати сон.

Діти дуже чутливі і сприйнятливі натури. Ненав'язливе використання ароматів у дитячій може допомогти нашим малюкам рости здоровими та радісними, гармонійними особистостями.

Для загальної профілактики корисно використовувати ромашку. Її запах вбиває шкідливі мікроби в повітрі. Лаванда, евкаліпт, лимон відмінно підходить для профілактики і лікування простудних захворювань.

Для зміцнення працездатності і витривалості можна використовувати лимон, лимонну герань, шавлія. Зосередитися допоможе розмарин.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина добре адаптувався до садка чи школи, його боязкість допоможе подолає запах чебрецю, а імбир посилює товариськість і чарівність.

Якщо малюк надто примхливий, плаксивий, заспокоїти його допоможуть запахи троянди, сандалу, апельсина.Аромати ромашки, лаванди, ванілі, материнки добре підійдуть для зняття збудження у гіперактивних дітей. Ці запахи заспокоюють і знімають перенапруження нервової системи.

Якщо дитина погано засинає або часто прокидається ночами, йому підійдуть запахи лаванди, іланг-ілангу, ромашки, чайного дерева. Можна капнути трохи масла на подушку або на ліжко, або за 2 години до сну запалити в дитячій аромалампу.

Малюк погано їсть? Спробуйте підняти апетит за допомогою ароматів бергамоту, ваніліну, груші, грейпфрута.

Як же використовувати запахи в дитячій, щоб не нашкодити малюкові? Психологи радять використовувати ароматичні свічки, подушечки, аромалампи. Можна покласти в ліжечко серветку з однією краплею олії. Спробуйте, головне, не перестаратися з кількістю. Однієї-двох крапель цілком достатньо для дитячої кімнати.