Якщо в сусідній кімнаті тихо вже 15 хвилин

Опубликовано:

Якщо ви спокійно займаєтеся своїми справами, в той час, коли дитина вдома, якщо в сусідній кімнаті тихо вже хвилин 15, то що, питається, робить улюблене чадо?
Наводжу далеко не повний перелік «тихих» (точніше «тихушних») розваг моїх обожнюваних діток.Молоді матусі й татусі, приєднуйтесь до списку!
Отже, якщо в квартирі раптом стало тихо, то малюк:
У 8 місяців:— їсть з котячої миски
— смокче татові черевики в коридорі
— з захватом уплітає кращі сторінки маминого «Cosmo» (цікаво: якщо взагалі не годувати, цей бумагоед на одних глянцевих журналах проживе?)
— крутить брудні колеса коляски (природно, попередньо гарненько їх облизавши)
— поки мили попу, спер у ванній тюбик зубної пасти і з насолодою її поїдає
— витягнув з шафи чай, борошно і цукровий пісок і влаштував на кухні пісочницю — сидить в центрі чайно-мучного раю і досить вовтузиться
— старанно вкачує «сюрприз» в штани
— засовує в відік печиво
— одягає колготки на голову собі і кішці
— жирним шаром мастить собі голову, диван і сплячу кішку маминим лосьйоном для тіла (з підтягуючим ефектом, між іншим)
У рік-півтора:— миє руки в унітазі або спускає туди гроші з коробки з підписом «Недоторканний запас»
— наполовину заліз в пральну машину, попередньо засунувши туди все, що під руку підвернулося
— розмазує по дзеркалу мамину косметику або займається боді-артом
— перевіряє, чи не завівся випадково хто-небудь в розетці
— складає в сміттєве відро грінки, що залишилися після обіду, потім загрожує собі пальцем, говорить: «Не халясо!», витягує і їсть
— старанно і з захватом обсмоктує воткнутую в розетку зарядку мобільного телефону, заодно прікусивая дротом і самим телефоном
— зайшов за тумбочку з телевізором та відеоапаратурою і видер всі дроти з «м'ясом»
— витяг фломастери сестри, розписував назвами диван і суне у всі отвори, які бачить (розетки, «виходи» на відеомагнітофон і комп'ютер, кошачі вуха...)
— розібрав коробку з маминим рукоділлям, дістав пряжу, розсіяв по килиму бісер — сидить і чекає сходи
— перетягує чисте і відпрасовану білизну з шафи в кошик для брудної білизни
— причісує сплячого тата собачої щіткою
— старанно відламує колесо від машинки, а потім розводить руками і гірко вигукує: «Ой, вона ламалась!»
— самозабутньо розмазує майонез по дверцятах холодильника
— вигризає кнопки у іграшкового стільникового телефону і жує їх

У два-три роки:— стирає в унітазі чисті татові шкарпетки
— включає в розетку ялинкову гірлянду
— проводить «генеральне прибирання»: складаючи все «непотрібні» з його точки зору речі (ключі з тумбочки в коридорі, копчену ковбасу з холодильника, ляльок старшої сестри, кошачі іграшки і т. д.) у відро для сміття, а потім з хуліганською мордахой єхидно зачинив дверцята сміттєвого шафки з явним виразом «Поразвели тут бардак, нечупари!»
— далеко і надовго сховав пульт від телевізора (шукали його вже 8 днів, напевно, давно десь на смітнику...)
— старанно завішує новорічну ялинку фантиками з-під цукерок, паралельно споживаючи всі їх вміст
— підмітає метелочкою для змащування випічки хвойні голки (до речі, може, хто знає відповіді на два мучать мене питання: куди діваються гроші і звідки беруться ялинкові голки на підлозі і ковроліні, якщо ялинка приєдналася до своїх товаркам на смітнику ще 15 грудня?)
— відкриває дисковод компа і намагається вмістити на ньому свою попу
— дбайливо складає в мамину сумку свої іграшкові машинки
— поливає водою з котячої миски диван, нарікаючи при цьому: «Ой, матусі будить мокло спати...», продовжуючи при цьому поливати і розмазувати
— відсилає з стільничка порожні SMS на один номер (зазвичай це номер нашого масажиста Андрія, просто він стоїть першим у телефонному довіднику)
— включив комп'ютер і зводить його з розуму, натискаючи на кнопки, при цьому заливисто регоче
— змащує помадою свій джип, мабуть, щоб хід був м'якший
— насипав у ванну прального порошку і купається в піні
У 9 років:— дзвонить в Муром з радіотелефону, щоб запитати, як знайти на інтернет-сайті розмальовку з феєю з серіалу «Winx»
— щось старанно ріже ножицями («оновлює» своє плаття або «перекроює» собі нове з маминої нічний сорочки — закрійниця, блін!)
— в честь одруження Братц обриває кімнатні квіти — нареченій потрібен букет!
— СПИТЬ!!!
— годує бутербродом чотиримісячного брата
— вдумливо завдає собі макіяж перед дзеркалом маминою косметикою, обвішавшись перед цим біжутерією
Обидві дитини разом:— якщо вони кудись затихарились удвох, значить через пару хвилин закричить благим матом кішка (або хтось із дітей)
— включили собі мультики і сидять дивляться
— ділять «награбоване добро» у вигляді цукерок
— роблять удвох уроки з англійської
— висаджують горох, замочений на суп, горщики з квітами
— розчісують килим проти ворсу, щоб був м'яким і пухнастим.