Ангели з макаронів

Опубликовано:

макарониЦього ангела я зробила перед новим роком у минулому році, зараз розповім вам як. Потрібні макарони будь-яких форм, практично будь-які можуть стати в нагоді, намистини, клей (я клеїла силіконовим) і нитки. Можуть знадобиться фарби (я використовувала вітражні) або незмивні маркери.

Першим ділом потрібно протягнути нитку в намистину і зав'язати внизу намистини вузлик, на цю петельку ви будете вішати ангела на ялинку. Волосся на голові мого ангела зроблені з макаронів — зірочок, взагалі можуть підійти будь-які дрібні макарони. Якщо хочете, намалюйте обличчя. На макаронку, яка буде тілом, приклейте ззаду макаронний бантик — крила. До тіла можна ще приробити ручки, якщо знайдете такі макаронкі у вигляді дуг. Сховавши вузлик в макаронку, приклейте тіло до голови.

Ваш ангел готовий! Щасливого різдва і нового року!