Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/mysql/#sql_250ea_725.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/www/id20333/data/www/znz8melitopol.pp.ua/wp-includes/wp-db.php on line 1942
Чи готовий Ваш дитина до відлучення від грудей? | | Новини та поради для прекрасної половини! | Головний Жіночий Журнал Мелітополя

Чи готовий Ваш дитина до відлучення від грудей?

Опубликовано:

Хто б що ні говорив, грудне вигодовування — всього лише ще один етап у житті дитини і з нього він виростає так само, як виростають з пелюшок і повзунків. І для кожного малюка такий час неодмінно настає само, навіть якщо дитину до відлучення не підштовхувати.

Але якщо Ви з якихось своїх причин вирішуєте закінчити годувати дитину грудьми раніше терміну, цей тест допоможе Вам ще раз зважити всі «за» і «проти». З його допомогою Ви зможете об'єктивно оцінити, чи готовий на даному етапі Ваш малюк до відлучення чи ні.

1. У малюка немає необхідності прикладатися до грудей для того, щоб заснути на ніч і/або на денний сон
2. Вночі малюк прикладається до грудей кілька разів.
3. Малюк перестав прикладатися при пробудження після денного сну.
4. Протягом дня малюк може запивати з маминих грудей свої сніданки, обіди або вечері.
5. Денних прикладань у малюка стало значно менше, ніж раніше.
6. Малюк прикладається до грудей, коли йому необхідно втіха з якого-небудь приводу (боляче, страшно, втомився).
7. Вранці при пробудженні, дитини часто можна відвернути від думки про ссанні.
8. Дитина може прикластися до грудей, якщо хоче пити.
9. Якщо вдень дитина просить груди, а мама пропонує почекати і відволікає його якимось заняттям, він довго не згадує про своє бажання посмоктати.
10. Малюк просить прикласти його до грудей, якщо мама входить в будинок після довгої відсутності.
11. Протягом ночі малюк прикладається рідко або не зовсім прикладається.
12. Він часто прикладається, коли йому нудно і нема чим зайнятися або коли мама бере нерухому позу, наприклад, сідає розмовляти по телефону.
13. Вдень у відсутність мами дитина може заснути з іншою людиною.
14. Якщо у малюка з'являється потреба додасться, його буває складно від цієї ідеї відвернути.
15. Дитина майже не потребує розради у грудях при вирішенні своїх проблем.
16. Якщо на ніч у відсутність мами малюка спробує вкласти спати інша людина, він навряд чи зможе заснути.
17. Протягом доби у дитини залишилося всього 1-3 прикладання.

Підрахунок результатів.

Додайте собі по 1 балу за кожну негативну відповідь на питання: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Додайте собі по 1 балу за кожну позитивну відповідь на питання: 2, 6, 8, 12, 14, 16.
Додайте собі по 2 бали за кожну позитивну відповідь на питання: 4, 10.

Результати тесту.

Якщо Вашій дитині більше 2-2,5 років і на останній (№17) питання тесту Ви відповіли «Так», значить, Вам з ним залишилося зробити останній, завершальний крок.
А зробити його вже сьогодні або кілька місяців потому — вирішувати тільки вам двом. У будь-якому випадку ви обидва — великі молодці. А Вашому малюкові дуже пощастило з мамою!

0-6 балів:

Можливо, Ваш малюк вже справді майже готовий до завершення грудного вигодовування.
Однак якщо тепер малюк почне смоктати свій пальчик, нижню губку або що-небудь ще, не ігноруйте ці симптоми. Вони говорять про те, що з відлученням Ви трохи поспішайте. І якщо не поставитися з розумінням до потреб Вашого маленького чоловічка, це може серйозно відбитися на його нервовій системі в майбутньому.
Пам'ятайте, що процедура відлучення з самого початку і до самого кінця повинна проходити плавно, поступово, за принципом «крок вперед — два назад». І якщо через тиждень результати тесту виявляться іншими — не дивуйтеся, це нормально. Просто наберіться терпіння.
Зрештою, хвилюючись в день свого весілля, ваше чадо точно не полізе до Вас за пазуху.

7-12 балів:

Дещо у ваших взаєминах з малюком вже змінилося. Але не варто квапити події. Все-таки на цьому етапі замінити малюкові мамине молочко неможливо нічим. Що вже говорити про хвилини блаженства, проведених малюком у мами під грудьми!
Та й самій мамі простіше заспокоїти розлюченого малюка, приклавши його до грудей, ніж намагатися пояснити йому, що розбите коліно скоро загоїться, а молочка у мами все-одно вже немає (в такі хвилини малюки не бажають розуміти ні того, ні іншого).

13-19 балів:

Якщо за результатами тесту Ви набрали бали у цьому інтервалі, знайте, що малюк, який веде себе подібним чином, до відлучення поки ще не готовий.
І якщо Ви будете продовжувати годувати грудьми Вашого малюка, найкращою нагородою для Вас через рік-другий стане бажання малюка в хвилини, коли він сумує або чимось засмучений, посидіти в обнімку не з плюшевим ведмежам, а зі своєю улюбленою матусею.

Якщо Ви вирішили пройти цей тест не просто заради цікавості, а в надії нарешті отримати готову відповідь, готове рішення, значить Ви самі розумієте, що час ще не прийшов, тому і подорожей.
Повірте, що одного разу вранці Ви прокинетеся і точно будете знати, що ось тепер — можна. І тоді жоден тест Вам просто не знадобиться.