Жіночий Журнал – «Мелітополь»

Новини та поради для прекрасної половини!

Жіночий Журнал – «Мелітополь»

Новини та поради для прекрасної половини!

Як правильно чистити зуби дітям

Опубліковано:

чистимо зубки

Більшість діток 1.5 – 2 років охоче повторюють такі звичні для мами і тата процедури, як чищення зубів і вмивання. Для нього це легке і веселе пригода, спроба показати себе з кращого боку ( «Дивіться, я – вже великий!») І отримати заслужену порцію батьківського захоплення. Але ось малюк підріс, йому …

Як правильно чистити зуби дітям
Але ось малюк підріс, йому вже 3 – 4 роки, і чистка зубів з цікавого заняття перетворилася в обов’язок, ще менш приємну, ніж прибирання іграшок. У цьому віці у дітей вже є характер, але вони ще не розуміють значення слова «треба». З таким чоловічком набагато складніше домовитися, ніж з дитиною 5-6 років – останній хоча б здатний зрозуміти, чому процедура чищення зубів так важлива.
А трирічна дитина цілком може навчитися досить схоже зображати, що він чистить зуби, виконуючи насправді лише безладні маніпуляції щіткою в роті.
Коли мій син в 3 роки вперше побував в кабінеті у стоматолога через необхідність вилікувати раптово розвинувся карієс, він цілком щиро запевняв, що надалі буде чистити зуби так, як належить. Але пройшов всього тиждень, і мій малюк геть забув і про зубному лікареві, і про свою обіцянку – зубки знову чистилися за принципом «швидше-швидше!».
Для того щоб це виправити, я спочатку намагалася чистити йому зуби сама. Але Данила відреагував на цю ідею хвилею дитячого обурення: «Як же так? Адже я ж великий! »Довелося піти іншим шляхом – і я придумала спосіб зробити так, щоб Данила сам і з задоволенням чистив зуби якомога ретельніше. І допомогла мені в цьому реклама.
Ось, сидить мій Данила перед телевізором і дивиться мультики по СТС. Рекламна пауза. Я сиджу десь неподалік за комп’ютером. Як тільки чую слово «карієс», тут же зірвався з місця і роблю круглі від подиву очі.
– Що трапилося, мама? – Данила явно не розуміє, що викликало у мене таку реакцію.
– А хіба ти не чув про карієс? – добре, що я на акторські курси ходила, розплакатися можу без всяких проблем. – А я сьогодні погано почистила зубки! Каріозні монстри з’їдять їх і я буду беззуба ходити!
На Даню подібну заяву подіяло як не можна краще – він тут же хапає мене за руку і веде в ванну.
– Не плач, мама, ось тобі «Colgate», чисти швидше свої зубки!
Я слухняно відвалів пасту на щітку, але раптом зупиняюся і кажу синові:
– Але ж ти сьогодні теж погано почистив зуби! Я бачила!
Спочатку він заперечував, що може щось робити погано, але потім все одно вирішив скласти мені компанію. Ледве процедура закінчилася, як я із захопленням констатувала:
– Ура! Тепер нам з тобою ніякі каріозні монстри не страшні!
Вельми задоволений собою, Данила знову вирушає дивитися улюблені мультики.
Кілька днів поспіль я кожен ранок і вечір нагадувала йому про каріозних монстрів, а коли по телевізору знову згадували про карієс, з переляканим виглядом питала: «А монстри точно до нас не прийдуть?», На що Данила впевнено відповідав: «Звичайно, ні! Адже ми добре чистили зубки, правда? »

Comments are closed.