Працювати віддалено або Як почати свій бізнес молодій мамі?

Опубликовано:

Хочете почати працювати з дому? Або почати свій бізнес? Або подорожувати і отримувати дохід? Ви дізнаєтеся, які професії зараз затребувані, як вибрати професію для себе, що чекає від віддалених працівників роботодавець, як стати успішним фрілансером.

Ця конференція зібрала іменитих спікерів: Людмила Петрановська допоможе вам знайти рівновагу в ситуації, коли мама працює вдома.
HeadHunter, найбільший портал, присвячений працевлаштуванню, розповість про затребуваність віддалених вакансій, ebay.com покаже, як можна відкрити і розкрутити бізнес на цьому майданчику. Ви дізнаєтеся про те, як вибрати онлайн-професію для себе, як зробити так, щоб про початківця фрілансера дізналися замовники, як знайти час і сили, якщо ви дбаєте про маленьку дитину.

Конференція безкоштовна і благодійна.

На цій конференції ми з вами послухаємо спікерів, які не з чуток знають про віддалену роботу і бізнесі (ми запрошуємо тільки тих, кого самі б послухали!)
Допоможемо фонду, який проводить програми для прийомних батьків. Будь-яка допомога хороша, але проекти, які спрямовані на те, щоб діти жили в сім'ї - з моєї точки зору, найефективніші.
Запис виступу можна буде купити, і всі збори (за вирахуванням податків і комісій) будуть спрямовані в благодійний фонд "Сонячне місто" на програму "Лікарняні діти" (ми допомагаємо фонду вже два роки, зібрали і передали понад 650 000 рублів, і фонд звітує за кожен рубль, перерахований на їх рахунок).
Другий фонд - це Інститут розвитку сімейного влаштування, який навчає і підтримує програми для прийомних батьків У Росії і на Україні.
Детальніше дивіться тут :
Організатор конференції: онлайн тренінг-центр 1day1step.ru
Ми навчаємо новим затребуваним професіям онлайн, і робимо це по стандартам кращих корпоративних університетів великих компаній. Вже більше 5000 наших учнів успішно працюють онлайн (як адміністратори спільнот в соц. Мережах, дизайнери і фахівці із залучення клієнтів для малого бізнесу, такого як фотографи, ресторани, фітнес-центри, тренінги, тощо).
В основному наші учні це - молоді мами жінки, яким складно знайти роботу в офісі. Вони хочуть такий варіант зайнятості, який можна поєднувати з вихованням дітей.

Відгуки на торішню благодійну акцію

C радістю беру участь в акції вже другий рік. Дякую за організацію, Наталя! Допомагати дітям - який кращий подарунок можна зробити до Нового року? "Ірина Коєва.

"Хороша акція! Нехай Сонячне місто допоможе дітям відчути свято навіть в дитячих будинках!" Оксана Іванова.
"Ідея - просто геніальна! І як все геніальне - просте: допомагаючи собі - ти допомагаєш іншим! Вчіться затребуваним спеціальностями і допомагайте дітям-відмовників одночасно! Знімаю капелюха перед командою проекту! Друзі, ви величезні молодці! Так тримати!" Евеліна Сінкевич.
"Ось це акція так акція! Реальна допомога дітям, реальні знижки учасникам, і, нарешті, реально хороший продукт :)" Anna Burshteyn.
"Гарне, добре діло! І потрібно для вас самих! Брала участь у подібній акції і в минулому році!" Олена Кузнєцова.
"Дякую Наталю за прекрасну возможнось допомогти дітям при цьому отримати як бонус такі відмінні матеріалу !!!" Марина Харлапанова.