Якщо ви вирішили завести дитину

Опубликовано:

Пропоную вашій увазі шедевр, утащенный з іншого співтовариства!

Так от,якщо ви вирішили завести дитину,то спробуйте спочатку пройти ці нескладні тести і тоді ви вирішите, чи готові ви до цього:

1. Супермаркет
Візьміть з собою в магазин пару дрібних тварин, наприклад козеня і порося. Весь час тримати їх у полі зору. Йдучи, заплатите за все що вони зжерли або зламали.

2. Одягання
Візьміть живого восьминога, великого й сердитого. Запхніть його в базарну сітку, при цьому стежте за тим, щоб всі щупальця залишалися всередині.

3. Сніданок
Візьміть велику пластикову пляшку. Наполовину наповніть водою і підвісьте до стелі. Розкачайте пляшку. Тепер уявіть собі, що ви - літак і постарайтеся потрапити ложкою з кашею в горлечко пляшки. Виходить? А тепер зупиніть пляшку і виверніть її вміст на підлогу.

4. Тест на винахідливість
Візьміть картонку в якій зазвичай продають яйця. Використовуючи ножиці і фарбу, зробіть з неї крокодила.
Тепер візьміть рулон туалетного паперу і перетворіть його в симпатичну різдвяну свічку.
Дозволяється використовувати лише липку стрічку і шматочок фольги.
Наостанок візьміть пакет з-під молока, кульку для настільного тенісу і порожню банку від розчинної кави.
Спорудите з усього цього точну копію Ейфелевої вежі.

5. Бардак
Обмажте всю м'які меблі та штори шоколадним маслом. Покладіть оселедцевий хвіст за диван і нехай лежить там все літо.

6. Іграшки
Візьміть коробку конструктора Лего кілограм на 50 (можна замінити такою ж кількістю великих кнопок). Розкидайте по всьому будинку. Зніміть тапки і зав'яжіть очі.
А тепер пройдіться з кімнати в ванну або кухню. Тільки тихо - дитина тільки що заснув.

7. Ніч
Для цього тесту вам знадобиться невеличка спортивна сумка, яку потрібно наповнити піском - кілограм 5-6. Занурте сумку повністю у воду. О 15:00 візьміть сумку і почніть танцювати з нею вальс, бурмочучи щось собі під ніс. Продовжуйте до 21:00. Покладіть сумку на диван і влаштуйтеся поруч. Заведіть будильник на 22:00. Коли прокинетеся, візьміть сумку і заспівайте їй всі пісні який ви коли-небудь чули. Коли виявиться що більше пісень не залишилося -- придумайте самі штук десять-двадцять і співайте їх до 4:00 ранку. Можете трохи відпочити, але не забудьте завести будильник на 5:00.Коли прокинетеся, приготуйте сніданок.
Продовжуйте в такому ж дусі щодня протягом 5 років, намагаючись зберегти життєрадісний вигляд щасливого батька.

8. Автомобіль
Забудьте про БМВ і купіть фургон.
Першим ділом покладіть в бардачок шоколадне морозиво у вафельному стаканчику і забудьте про нього. Якщо у вас є автомагнітола, затолкайте в кассетоприемник 5-копійчану монету.
Купіть велику коробку шоколадного крекеру і розкришите весь вміст на задньому сидінні.
Тепер візьміть граблі і пару раз пройдіться зубцями по обом сторонам машини.
Чудово.

9. Фізичний тест (для жінок)
Візьміть мішок з горохом і прикріпіть його спереду до одягу. Зніміть через 9 місяців. Постарайтеся не звертати уваги на те, що ваш шафа забита одягом. Ви ще довго її не одягнете.

10. Фізичний тест (для чоловіків)
Зайдіть в найближчу аптеку. Покладіть гаманець на касовий апарат. Скажіть аптекарю, щоб він зробив все сам. Тепер ідіть в найближчий гастроном. Знайдіть директора і домовтеся, що тепер ваша зарплата буде перераховуватися відразу в магазин. Купіть газету. Прийшовши додому спокійно прочитайте її в останній раз.

Останнє завдання
Знайдіть сім'ю у якої вже є маленька дитина. Прочитайте їм лекцію про те, що потрібно робити щоб дитина був дисциплінованим, посидючим і ввічливим. Не забудьте дати кілька слушних порад щодо туалетних питань і щодо поведінки за столом. Пропонуйте різні варіанти.
Підкресліть, як важливо не дозволяти дітям з'являтися. Насолоджуйтеся моментом торжества вашого педагогічного таланту. Це останній раз, коли ви все це знаєте.