Гори і гірки для великих і маленьких

Опубликовано:

Залишився всього один зимовий місяць, і якщо ви ще не встигли досхочу покататися з гірок або пограти в сніжки або побігати на ковзанах, це треба виправити поки не пізно. У Підмосков'ї є багато місць для зимових розваг. Напишу про одне з них. Парк Має право розташовується в 46 км. Від Москви по Дмитрівському шосе. Тут представлені, напевно, всі можливі спортивні зимові розваги.

Є траси різної складності, як для досвідчених спортсменів, так і для новачків. Якщо ви вперше стали на лижі — до ваших послуг учбове містечко, де можна позайматися з інструктором. А спеціально для дітей працює дитячий гірськолижний клуб. Спортінвентар при необхідності можна взяти напрокат. Але не буду докладно зупинятися на темі гірських лиж та сноуборду, хто займається, знає про це краще за мене.

Все-таки для катання на ковзанах і в місті місць предостатньо. Але якщо ви їдете на цілий день, то кинути в багажник машини ковзани цілком можна.

Місце для найменших відвідувачів. Дерев'яні гірки і сніжний будиночок. Мого сина в його рік і вісім гірки не залучили, поставши дуже пологими, а ось снігова буда викликала захват. Діти залазять у неї всією юрбою і всередині вовтузяться-перекидаються.

Те, заради чого і пишу цей пост. Для тих, хто не знає, цим заморським словом називається пристосування для катання на попі зі снігової гори. Зовні тюбінг нагадує покришку або великий рятувальний крут, тільки з дном і ручками з боків. Сідаємо на нього і вперед, а точніше вниз з гори. Для катання на тюбінгах у Волене три гірки: одна полога, з неї і на санках або снігокати можна, і дві круті траси тільки для тюбінга. Малюки катаються удвох з мамою або татом на одному тюбінзі. Мій син катався з татом, я боягузка, мені і однієї страшно було.

А чотирьох-п'яти річна дитина вже цілком може кататися самостійно (у моїх друзів доньки каталися самі.) Отже, з криками і вереском спустилися з гірки, треба підніматися. Можна піти народної мудрості: «Любиш кататися, люби і саночки возити» і піти пішки, а можна піднятися на підйомнику. До речі, підйомник на санній трасі безкоштовний.Тюбінги беремо на пункті прокату. Ціна 400 руб./годину, якщо прострочили годину повернення, округлюють до півгодини (по 200 руб.) Також в прокаті є дитячі тюбінги, вони в два рази менше і в два рази дешевше звичайних. Користування своїм інвентарем не забороняється.

Є кафе і пара ресторанів. До ресторанів не дісталися, а в кафе співвідношення ціна — якість страждає. І якщо ви прихильник здорового харчування, то дитини в ньому не нагодуйте точно. Інший варіант: привезти термос гарячого чаю та їжі з собою і перекусити в спартанських умовах, діти це люблять.

Загалом, якщо ви ще не придумали, чим зайняти вихідні, приїжджайте в Вільний.

Детальна інформація, в тому числі схема проїзду на сайті парку www.volen.ru