Де сподобається гуляти вашій дитині?

Опубликовано:

Дайте відповідь на питання тесту, щоб дізнатися, за яким маршрутом відправитися в подорож по столиці. А книги із серії «7 маршрутів» допоможуть зробити цю прогулянку пізнавальної і такою, що запам'ятовується.

Як ваша дитина засинає?
А) Час спати, а він починає носитися по кімнаті.
Б) Зазвичай він укладається сам, складаючи конструктор, розглядаючи книжку або додивляючись якусь передачу про тварин.
В) Читаємо казку - і на бічну!
Як ваша дитина їсть?
А) На бігу. Поруч з тарілкою завжди сто ігор, в голові мільйон ідей. Потрібно зуміти, щоб впихнути в нього суп.
Б) Нещодавно дитина прочитав, що вуглеводи не поєднувані з білками, і тепер їсть м'ясо без гарніру, а хліб вибирає цільнозерновий - він корисніший для здоров'я.
В) З апетитом проблем немає, але є улюблені страви, яким чадо віддає перевагу.
Які у вашої дитини друзі?
А) У нього друзі - весь двір, весь район, вся школа. Хто готовий носитися з м'ячиком, хто любить залазити на дерева і турніки, той і друг.
Б) Він все частіше один. Читає або знімає відео. Книга чи телевізор - кращі друзі.
В) Є друзі, з якими вони разом ходять в секцію, є компанія у дворі.
Які заняття (секції) сподобаються вашій дитині?
А) Карате, рок-н-рол, спортивні секції, де потрібно бігати, змагатися, де можна «випустити пар».
Б) Музична школа, плавання, малювання.
В) Спортивне орієнтування, танці, хор.
Де вашій дитині подобається гуляти?
А) На спортивних майданчиках, там, де є велосипедні доріжки, де можна кататися на роликах (взимку - на ковзанах), ганяти м'ячик.
Б) У дворі або в найближчому тихому скверику. А краще вдома посидіти.
В) Дитина любить ходити по вулицях, подорожувати, але з зупинками на морозиво.
А тепер підіб'ємо результати.
Більше А:
Ваша прогулянка - в парку
У вас росте енергетичний "батончик". Йому потрібно носитися, скаженіти, веселитися, бути скрізь і відразу. Не радимо вести чадо в музей. Краще відправляйтеся на прогулянку в парк чи погуляйте по красивих садиб.
Вам підійде такий маршрут:
- Парки та садиби
Більше Б:
Ваша прогулянка - по слідах історії
Цікавий, допитливий розум у вашого спадкоємця. Поки однолітки носяться з м'ячем, ваша дитина вивчає «пристрій» равлики або цікавиться, чому лупою можна розпалити вогонь. У його голові прізвища художників і імена великих поетів. Вашій дитині буде цікава історія міста. Відправляйтеся в Кремль, туди, де почала своє існування наша країна.
вам підійдуть такі маршрути:
- Навколо Кремля
- Навколо Червоної площі
Більше У:
Ваша прогулянка - по вулицях міста
Дитина у вас цікавий, але не настільки, щоб всидіти на місці довго-довго. Найкраще спадкоємець запам'ятовує те, що побачив під час подорожі.
вам підійдуть такі маршрути:
- По берегах Москви-ріки
- По Воздвиженці до Арбату