Читання в тіні дерев: огляд книг видавництва “МІФ”

Опубликовано:

Спека, що змінюються зливами і грозами. Іноді річна погодка видає сюрпризи. І що робити в спеку? Чи не побігаєш особливо. Залишається затишно примоститися під кроною розлогого дерева і читати гарну книгу. А під час дощу це краще робити на дачі, лежачи біля відчиненого вікна, і вдихати свіжий річний повітря. Отже, що ж можна почитати влітку?

Хірамекі

Кожна Клякса - це натхнення. Кожна лінія вільна. Відкрийте свою уяву. «Хірамекі» в перекладі з японської означає «своєрідний стиль», «особливий відбиток», «місце, де зустрічаються каракулі і уяву». Простіше кажучи, це мистецтво перетворення випадкової плями в щось дивовижне за допомогою декількох точок і ліній.
Якщо вірити тим, хто говорить, що щастя в дрібницях, то ця книга повинна довго розважати ваші очі, руки і голову.
Хірамекі розділені на 7 рівнів від найпростіших до складних. Ви зможете побачити в плямах обличчя, предмети, тварин і навіть прибульців.
Справжній бенкет для вашої фантазії!

Мам, дай фартух!

Ця книга - збірка простих покрокових рецептів, який допоможе дітям з легкістю освоїтися на кухні і, можливо, навіть відкриє в них новий талант - кулінарний!
З цією книгою дитина зрозуміє, що смачно готувати під силу не тільки дорослим. Він відчує впевненість у своїх силах і відчує смак експерименту - коли пробувати нове зовсім нестрашно, а навпаки - весело і цікаво.

По гарячих слідах

Де заховані скарби і куди подівся садовий гном? Що приховують королівські особи та пірати? Хто і навіщо влаштував переполох в салуні? На ці та десятки інших питань належить відповісти відважному слідопити і починаючому детективові - вашій дитині.
Відкрити завісу таємниці - ось що вабить і привертає всіх дітей: і вдумливих, спокійних хлопців, і непосид, яких, здавалося б, не займеш нічим. Ця книга доведе зворотне. Розкривати секрети можна як поодинці, так і з друзями, в школі і вдома, в дорозі і на прогулянці. А чим більше задачок вдається вирішити, тим ширше стає кругозір і знання про навколишній світ.

чудові сусіди

Кожна сторінка в цій книзі - це ціла історія про один момент із життя великого будинку, населеного безліччю чудових сусідів. Це книга на уважність, наповнена чудовими ілюстраціями, має великий формат і захоплює юного читача на довгі години.

У кози тепер козеня

Веселе вірш про Міка і крихітку-козеня від Марьєта Хьюбертс, автора віршів і пісеньок для знаменитого проекту «Вулиця Сезам». Це барвиста книга великого формату з ніжними дитячими ілюстраціями, чистими квітами і впізнаваними тваринами, що важливо для малюків.
Віршик можна співати на різні мотиви, читати за ролями, розігрувати сценки, і навіть просити дітей допомагати "озвучувати" тварин!

Чарівні квіти. Мій гербарій

Ця книга присвячена 16 садовим рослинам - про кожне з них дитина дізнається багато цікавого. Точні малюнки, зроблені художником з натури, допоможуть легко знайти і розпізнати ці рослини в саду і на дачі.
Зберігати рослини можна прямо в книзі - кожній квітці відведена особлива сторінка і окремий лист кальки, який надійно захищає від пошкодження.

Відбиток, точка, штрих

Ця книга - гарний «творчий конструктор». У ньому найрізноманітніші варіанти осіб, емоцій, зачісок, головних уборів, рухів, які ваш малюк може комбінувати, щоб намалювати будь-якого персонажа.
Покрокові інструкції пояснюють, як зібрати малюнок з відбитків і закорючек. Принадність книги в тому, що можна малювати пальчиками прямо в альбомі!

Детектив П'єр розплутує справу

Величезна книга супер-лабіринтів, загадок і іскалок. Безпомилковий вибір для подарунка допитливому дитині.
Адже це барвисте видання з фантастичними ілюстраціями, які можна розглядати знову і знову, намагаючись розгадати всі завдання цієї книги. Проходження крізь лабіринти книги дозволить розвинути у дитини уважність, логіку і навчить його знанням англійської мови.

Портрети фруктів і овочів

Це практичне керівництво з красивими акварельними ілюстраціями дозволить вам зануритися в жанр ботанічної ілюстрації і навчитися бачити прекрасне навіть у самому звичайному овоче.

Біллі Шоуелл - британська художниця та експерт з ботанічної живопису - розглядає всі ключові нюанси від базової техніки і використання кольору до композиції і роботи зі світлом.

Приємного і цікавого вам літнього читання!