День захисту дітей. 6 дуже важливих книг для будь-якої мами

Опубликовано:

Мама - головна людина в житті будь-якої дитини, перша, до кого він прислухається і з ким радиться. Бути мамою - це не тільки безмежне щастя, але і дуже складна робота: кожен день в голові мами з'являється безліч запитань: як реагувати на примхи, як не підвищувати голос, як пояснити, що таке добре і що таке погано, як виростити творчу і вільну особистість, як повірити в свою дитину і дати йому простір для самовираження. До Дня захисту дітей ми спільно з Видавництвом "МІФ" зробили підбірку максимально корисних книг, які стануть відмінним подарунком для будь-якої мами і розкажуть, як допомогти дитині знайти своє покликання і вирости щасливою і успішною людиною.

Енциклопедія Монтессорі

У книзі описується надзвичайно ефективна методика гармонійного розвитку і виховання дитини від народження до молодшого шкільного віку.
Ця книга познайомить вас із загальними принципами методики і матеріалами, які використовують монтессори-педагоги в роботі з дітьми. Ви дізнаєтеся, як правильно займатися з дитиною, в якому віці які знання засвоюються найбільш легко і які навички закріплюються у нього найбільш ефективно.
Автор розглядає різні питання: від розвитку мови і сенсорного сприйняття до розвитку математичних навичок, досвіду листи, читання і музичного слуху. По кожній з цих тем ви знайдете практичні поради, а також ідеї ігор та занять, який зможете випробувати на практиці зі своїми дітьми.

Емоційний інтелект дитини

Хочете стати ближче своїм дітям і допомогти їм навчитися регулювати свої емоції, самостійно справляючись з важкими ситуаціями і проблемами? Ця книга - відмінне керівництво для будь-якого батька!
Досвідчений фахівець з сімейної психології Джон Готтман наочно показує, що ті стереотипи поведінки, які ми звикли вважати «правильним», не сприяють становленню емоційного інтелекту дитини. У книзі є все необхідне щоб діагностувати свій тип поведінки, і знайти стратегії поведінки, які найкраще підійдуть вашій родині.

творче виховання

Як розвинути в дитині здібності до творчості, закладені в ньому з самого народження і привнести творчість в повсякденне життя сім'ї? За допомогою даної книги ви знайдете час для творчості протягом дня, підберете цікаві заняття для себе і дитини, дізнаєтеся, як облаштувати місце в дитячій для занять, виберете художні матеріали та інструменти для творчості, дізнаєтеся, як заохочувати і розвивати творче мислення і правильно говорити з дитиною про його малюнках.
Ця книга розповість про те, як навчити дитину мислити, порівнювати, досліджувати, винаходити, приймати рішення і діяти самостійно.

Повір у своє дитя

Як зробити так, щоб заняття з дітьми приносили задоволення і дитині і батькам? Ця книга від відомого автора програми раннього розвитку дітей Сесіль Лупан навчить вас цьому!
У цій книзі, що витримала з 1987 року безліч перевидань, зібрані спогади Лупан про те, як проходило знайомство з методикою Глена Домана і як вона її адаптувала на практиці, а також наводиться її власна програма занять, розрахована на фізичний та інтелектуальний розвиток дітей від народження до 6 років, завоювала інтерес і довіру.

Дитина-оптиміст

Прищеплюючи своїй дитині оптимістичний погляд на життя, ви вчите його розуміти себе, відкривати свій внутрішній світ і світ навколо. Ви формуєте у нього активну життєву позицію, яка не дозволить покірно підкорятися обставинам і просто плисти за течією.

Протягом тридцяти років основоположник позитивної психології Мартін Селигман і його колеги вивчали зв'язок між песимізмом і депресією і довели, що хороше самопочуття і працездатність - це слідства оптимістичного сприйняття дійсності і пережитих приємних емоцій.

У цій книзі ви знайдете відповіді на також важливі питання, як "що таке оптимізм", "як формується позитивне сприйняття життя", "навіщо виховувати в дітях оптимістичний світогляд", "як змінити ставлення дитини до труднощів". Ця книга навчить вас, як «прищепити» дітей від депресії, щоб вони виросли щасливими і успішними.

міфи виховання

Коли справа стосується виховання дітей, ми часто забуваємо, що благі наміри і ефективні методи - це далеко не одне і те ж. Перед вами одна з найвпливовіших книг про виховання дітей, з якої ви дізнаєтеся, чому в сучасному світі відповідальних і дбайливих батьків все ще так багато агресивних і жорстоких дітей? Чому якщо 98% дітей визнають, що брехати негарно, 98% дітей все ж брешуть?
Ця книга, написана блискучими журналістами, що зуміли поєднати захоплюючу розповідь з результатами новітніх наукових досліджень, дасть відповіді на одвічно мучать батьків питання.