Легендарні іграшки з різних країн світу

Опубликовано:

З якими іграшками виростають діти в різних країнах? Читайте мій огляд легендарних і просто дуже класних дитячих іграшок, які варто купити своїм малюкам!
Замовити їх з бандерольку простіше простого: зареєструйтеся і отримаєте свою адресу в США або в Німеччині, відправляйте на нього покупки і економте на доставці відразу декількох замовлень!
_____________________________________________________

Мумі-Тролі

"Іноді все, що потрібно зробити, щоб заспокоїти когось, - це нагадати йому, що ви поруч".
Улюблена історія фінів, шведів і мільйонів дітей у всьому світі - чудові "Мумі-Тролі" Туве Янссон! Туве, до речі, почала малювати раніше, ніж ходити! З 7 років вона вже "видавала" книжки, власноруч написані, проілюстровані і акуратно склеєні.
Дізнатися про неї більше можна на спеціальному сайті . Тут же продається все, що пов'язано з милими мешканцями казкової країни, які обожнюють свою сім'ю і пригоди. Мені найбільше подобається чарівне постільна білизна і відмінні м'які іграшки . Їх, звичайно, доставляє бандерольку - на Вашу електронну адресу для покупок в Берліні .
_____________________________________________________
Всі ці небанальні іграшки можна легко і просто замовити за допомогою бандерольку , В якій я працюю. До кінця жовтня наші оператори безкоштовно допоможуть зробити замовлення в 36 найбільших супермаркетах Америки, візьмуть на себе всі формальності з покупкою, а після вашого схвалення доставлять посилку з товаром прямо до вас додому - за 7 днів (або трохи більше).
Отримайте знижку 7% на першу відправку за цим посиланням!

Я всім щиро раджу купувати товари в Америці чи Європі! Це дійсно вигідно: ціни навіть на ті товари, що можна знайти в Росії, майже завжди нижче в американських або європейських інтернет-магазинах. Можна замовити товари з різних магазинів, на складі в Америці чи в Німеччині їх безкоштовно об'єднають в одну посилку, і за доставку в результаті потрібно буде заплатити тільки один раз. Відчутна економія!))
дивіться докладний відео про те, як працює бандерольку!
Підписуйтесь на нас в соцмережах і дізнавайтеся про знижки. Пишіть мені, будемо дружити і ділитися досвідом покупок!))