Компанія «Конюшина» — познайомимося з хобі-наборами

Опубликовано:

Вперше ці набори мені довелося побачити в «Дитячому світі». Навколо стійки юрбився народ: в основному дівчата з мамами. Зрозуміло, моя донька не могла пропустити такої «зборів» і прямо попрямувала в «гущу подій», я кинулася за нею. Підійшовши до стійки я побачила захоплені очі малечі та їх матусь, причому очі других були не менш захоплено. Тут я почула крик дочки: «Вау! Мама, давай ось це купимо! І ще ось ту коробочку!»
Оцінивши поглядом «коробочку», я залишилася цілком задоволена: її вміст являло собою дуже симпатичний набір для творчості із серії «Зроби сам» — намисто і браслет, плетені з бісеру. Ціна була цілком прийнятна. Так почалося наше знайомство з продукцією торгової марки «Конюшина», що випускає товари для креативних, творчих людей під назвою «хобі-набори».
В даний момент компанія «Конюшина» виробляє хобі-набори в таких техніках: геометричне конструювання для малюків від 3 до 6 років, бісероплетіння, макраме, орігамі та кірігамі, картини та листівки.
Набори добре укомплектовані: можна сказати, що все продумано до дрібниць: в хобі-наборі є не тільки всі необхідні для виконання роботи деталі (за винятком ножиць), докладний опис техніки робіт, міні-розповідь про те, з чим покупець має справу.
Як стверджують творці. «Продукція фірми «Конюшина» орієнтована на всіх творчих людей у віці від 3 до 103 років, для яких хобі приносить задоволення».

Це один з наборів серії «Геометричне конструювання», призначеної для самих маленьких креативників у віці від 3 до 6 років. Працюючи з наборами серії «Геометричне конструювання» (аплікація ), дитина знайомиться з різними по фактурі матеріалами і з різними геометричними фігурами. Наклеюючи на картинку-шаблон фігури, малюк вчиться добудовувати зображення, створювати ціле, шляхом комбінування різних деталей.

На фото — кілька варіантів наборів для бісероплетіння, яких у «Конюшини» безліч. Можна плести кулончики і браслети, намиста, брелоки і навіть забавні фігурки! Набори складаються з бісеру і намистин різноманітних розмірів, форм і матеріалів, бісерних голок, ниток для бісероплетіння.
Це улюблена серія моєї доньки. Набори призначені для дітей від 8 років.

За допомогою наборів в техніці макраме можна виготовити кольє, браслети, брелки з натуральних матеріалів (дерев'яних намистин і х/б ниток зі спеціальним просоченням). Що найцікавіше: набори бісероплетіння та макраме входять інструкції з технології створення вироби з пропозицією можливих варіантів його виготовлення, тобто дитина сам може стати творцем, переглядаючи різні варіанти.

Хобі-набір фігурок, виконаних в техніці орігамі або кірігамі — це можливість зібрати забавні і цікаві іграшки. Є набори, створені спеціально для хлопчиків і дівчаток. В комплект входять: спеціальна тонка папір зі штрихуванням для згинання та з барвистим зображенням відповідного тваринного і його фотографією;
папір для тренування (тренувальні листи) зі штрихуванням;
докладні спрощені інструкції для складання фігурок з коротким описом цікавих фактів про життя даних тварин з енциклопедії;
дерев'яна паличка;
вічка для звірят і двосторонній скотч для їх наклеювання;
наочні фотографії складених фігурок.
Всі набори розділені на 3 рівня складності за технікою виготовлення.

Просто розкішні картини (картонні рамки для них входять в набір) виходять за допомогою хобі-наборів. Тут простір для творчості не знає меж: можна змайструвати картини в техніці аплікації, клаптикової мозаїки, орігамі, а також в стилі змішаної техніки. Рівень складності також різний, розрахований на різний вік.

Наприклад, ми з синочок, божевільним на машинках, вирішили створити подібну картину.

З допомогою хобі-наборів можна створювати симпатичні листівки «hand-made», наприклад, в подарунок до дня народження улюбленої бабусі чи інших родичів. У простій техніці аплікації можна зробити чудовий подарунок — написати листівку привітання, запечатати в конверт (він теж входить в комплект) і відправити адресату.
Ці і багато інші хобі-набори для дітей і дорослих дійсно цікаве заняття і відмінна допомога в організації дозвілля.
А ось і посилання на сайт компанії «Клевер»