Взуття для дітей і дорослих фабрики «Паризька комуна»

Ти пам'ятаєш, як все починалося?

Фабрика «Паризька комуна» була створена в будівлях Михайлівській мануфактури в березні 1922 року. На її територію були зібрані п'ять дрібних кустарних фабрик по виробництву взуття. На їх основі і зародилася «Паризька комуна». Вона стала першою в СРСР фабрикою механічного виробництва взуття.

На «Паризької комуни» вперше побудували конвеєрне виробництво. Це було тоді значним проривом і передовим виробництвом. Саме тому вона стала називатися Перша державна фабрика механічного виробництва взуття «Паризька комуна».

Першим керівникам фабрики було дуже важко. І не тільки тому, що це була перша механізована фабрика зі складним процесом виробництва. А ще й тому, що перші керівники фабрики вийшли з простих робітників і їм було важко розібратися в процесі, технічної частини, в керівництві такого величезного колективу. Але вони старалися, вчилися, набиралися навичок за кордоном.

І фабрика набирала обертів. Вже до середини 30-х років на фабриці був запущений перший у взуттєвій промисловості СРСР ланцюговий конвеєр і все виробництво взуття було переведено на безперервний потік. Це дозволило фабриці більш ніж в два рази збільшити кількість продукції взуття.

Надійні чоботи потрібні для фронту

В роки війни, коли німецькі війська були на підступах до Москви, фабрика була евакуйована за Урал, але вже в 1942 році обладнання було повернуто колишні цехи і фабрика продовжувала свою роботу. І, звичайно ж, основним замовленням стала взуття для фронту. На «Паризької комуни» першими почали випускати солдатські чоботи, підошву до яких прикріплювали методом гарячої вулканізації.

Генсеки теж любили якісне взуття

Після війни в 50-60 роках фабрика «Паризька комуна» продовжила свої славні традиції передового виробництва і не тільки в технічному плані. Талановиті дизайнери і інженери створювали цікаві, сучасні та модні моделі взуття для дорослих та дітей.

Причому, взуття фабрики користувалася успіхом навіть у перших осіб держави. У музеї фабрики досі зберігаються колодки, на яких шили взуття для Хрущова і Брежнєва.

Модернізуйся або програєш!

На початку 70-х років Фабрика «Паризька комуна» розпочинає масштабну модернізацію виробництва і виробничих приміщень. З'являється цех для виробництва модного жіночого взуття, який стає флагманом не лише для фабрики, але і для всієї взуттєвої промисловості країни. В цьому цеху розроблялися нові моделі взуття не гірше західних аналогів, нові матеріал і барвники. Все це рухало галузь вперед.

«Паризька комуна» з простої фабрики перетворюється в об'єднання декількох підприємств. Це дозволило збільшити обсяги виробництва і модернізувати весь виробничий процес.

Dolche ita — взуття нова пошита!

У середині 80-х, коли в країні починається перебудова, у фабрики з'являються нові партнери — італійська взуттєва компанія. Зарубіжні партнери привносять у виробництво красу моделей і сучасні технології.

Це дозволяє «Паризької комуни» налагодити випуск елегантних жіночих туфельок і нові лінійки дитячого взуття від самого народження. Дизайнери фабрики успішно навчаються у своїх зарубіжних колег і незабаром самі починають створювати такі моделі які здобувають престижні нагороди на вітчизняних та міжнародних конкурсах.

Фабрика в сьогоденні і майбутньому

Сьогодні Фабрика «Паризька комуна» випускає кілька лінійок взуття під власними марками «Паризька комуна» — взуття для всієї родини, «Елегами» — дитяче взуття «Риконте» — взуття для молодих жінок.

Це сучасна, зручна, елегантна взуття для дорослих і дітей, яка відповідає всім світовим стандартам, а по зручності і красу нітрохи не поступається закордонним моделям.

Все-таки величезний досвід, талановиті співробітники, вміле керівництво процесом і якісне сучасне обладнання дозволяють випускати продукцію, за яку не соромно і яку хочеться купувати.

Купуйте російське!

Подивіться як роблять взуття

На цих фото ви можете побачити як влаштований весь сучасний виробничий процес на фабриці «Паризька комуна».

Це цікаво і ще раз дає зрозуміти, наскільки це трудомісткий, складний процес, який в результаті приносить нам радість від покупки красивою і якісного взуття.

Зразки моделей нової взуття в цеху розкрою Раскройщик на напівавтоматичному пресі з різцями робить заготовки майбутньої взуття Складні елементи допомагає створювати комп'ютерна програма, яку контролює досвідчений співробітник Комп'ютер дозволяє створювати дуже точні викрійки складних деталей Заготовки шкіри чекають своєї години, коли вони перетворяться в деталі для створення взуття Багато деталей допрацьовуються і перевіряються вручну досвідченим фахівцем Красиві аксесуари для взуття теж створюються людиною за допомогою машин Без теплоти людських рук взуття не буде такою затишною Заготовки взуття чекають свого наступного процесу Зразок моделі в наступному цеху. На нього повинні рівнятися. Конвеєр в постійному русі Колодки різних розмірів для виробництва майбутніх моделей взуття Підгонка заготовок на колодки — відповідальна справа Агрегат з металевими колодками для термообробки заготовок Кращий спеціаліст фабрики по затягування заготовок Верх готовий. Переходимо до підошви. Літні босоніжки чекають свої підошви Після приклеювання підошви взуття сушиться в таких камерах Працівниці фабрики перевіряють просушену взуття і видаляють зайве Додаються аксесуари та прикраси — куди ж без них Ще одна перевірка і підгонка. На цей раз фурнітури — застібки Суворе ВТК перевірить і не допустить шлюбу. Це підтверджує особисте клеймо. І останній штрих — упаковка. Все повинно бути укладено акуратно і красиво. А далі — магазин