Весняне читання: огляд новинок від видавництва “МІФ”

Опубликовано:

Відшуміли свята. З'явилося перше весняне сонечко, а з ним і новинки від видавництва "МІФ".

Перша книга, про яку я хочу розповісти більше підійде для підлітків. Адже приблизно у віці 10-12 років ми вперше починаємо замислюватися хто ми, для чого ми тут, що ми з себе представляємо. Ця книга називається "Ти можеш більше, ніж ти думаєш". Її автор - Томас Армстронг - доктор філософії, викладач з 40-річним досвідом роботи. Автор 15 книг, загальний тираж яких склав більше 1 млн екземплярів. У тому числі бестселера Neurodiversity in the Classroom, що розповідає про те, як виховувати і розвивати дітей з обмеженими можливостями.

У цій книзі він міркує про те, що значить бути розумним. Чи правильно ми розуміємо цю здатність. Хто може бути розумним? Виявляється, що з теорії множинного інтелекту Говарда Гарднера, існує вісім (іноді виділяється дев'ять) різних видів інтелекту - вісім-дев'ять різних способів бути розумним. Це означає, що всі люди розумні від природи і у кожного з нас розвинені певні межі розуму. Головне для людини зрозуміти, яка грань твого розуму краще розвинена. І не зупинятися на досягнутому, а розвивати її далі. І тоді ти зможеш досягти великих висот у цій галузі. Книга допоможе підліткам знайти себе в житті і професії, зрозуміти в якій сфері вони можуть досить добре розвинути свій інтелект і нарешті перестати сумніватися в своїх розумових здібностях.

Наступна книга з серії "Технічних казок", про яку я вже писала раніше. Це третя книга про компанію мишеняти Арні, горобця Білла і жабеня Крістіана, в якій вони збирають мотоцикл. Ви і ваша дитина дізнаються як зібрати мотоцикл від задумки до готового агрегату? Що таке справжня дружба? І як зберегти її в складних ситуаціях? Серія цих книг буде цікава татам і їх синам від 5 років.

Наступні книги також йдуть серією і я розповім відразу про двох з них. "Тварини -архітектори" і "Тварини-лікарі". Як ви вже здогадалися, обидві книги про тварин. А саме, про їхню діяльність. Перша книга розповідає про те, як тварини будують свої житла. Книга цікава в першу чергу тим, що вона створена експертами. А саме архітектором Даніелем Нассара з Іспанії. Автор показує на прикладах тварин, які цікаві інженерні споруди можуть створювати брати наші менші. У книзі багато цікавих фактів не тільки для малюків, а й для дорослих. Ілюстрації забезпечені клапанами, під якими ваша дитина знайде навіть будівельні матеріали, з яких зведено будиночки бобра або вулик бджіл.

Друга книга про те, як тварини лікують один одного. Дитина дізнається про те, що вагітна слониха може вирвати з коренем ціле дерево і з'їсти його, а блакитна сойка приймає мурашиної ванни. Книга написана оригінально: автори представляють тварин як досвідчених лікарів, які вміють лікувати самі себе. Також, під клапанами написані рецепти, які тварини виписують самі собі.

І наостанок, книга під назвою "Тобі і гіганти льодовикового періоду". Це розповідь про життя тварин льодовикового періоду. Ваша дитина відправиться в захоплюючу подорож по континентах і дізнається тварин, які населяли їх 15 000 років тому: Шерстистий носоріг, короткомордий ведмідь, шаблезубий тигр, предок муравьедов - гліптодонів, величезний птах тераторн ... Він дізнається що вони їли, як виглядали і зможе порівняти їх зростання і свій. Історія розказана в форматі барвистого комікса і буде цікава хлопчикам і дівчаткам, що захоплюються стародавніми тваринами. Можна читати з чотирирічного віку.
Ось такі новинки підготували для вас співробітники чудового видавництва "Манн, Іванов і Фербер". Хороші книги читайте разом з дітьми!