МініАфіша: весняні “Фарби” або День в театрі

Опубликовано:

Дитячий інтерактивний спектакль БАРВИ
17 березня в 18-00, 26 березня о 12-00 і 15-00, 15 квітня о 12-00 і 15-00, 27 травня о 12-00 в театрі "Кураж" ви зможете подивитися дитячий інтерактивний спектакль "БАРВИ".

У майстерні художника відбулося чудо, фарби стали живими. І він, разом з дітьми, збирається написати картину, та не просту, а саму справжню живу казку. Все було б добре, якби фарби не посварилися, доводячи свою перевагу, один над одним. Синя, червона, жовта, зелена, чорна - все на перебій твердять про свої переваги.
В якому кольорі вийде казка? Яка фарба сподобається дітям? І як надійде художник? Дізнаємося в кінці вистави!

У 2015 році спектакль "Фарби" Московського театру "Кураж" з успіхом представив Росію на престижному Міжнародному Фестивалі мистецтв "фриндж" у Великобританії, місті Единбурзі. Протягом місяця "Фарби" щодня наповнювали зал радістю, посмішками й оплесками вдячної публіки з усього світу. Постановка отримала оцінку в 4 зірки. Бути єдиним представником нашої країни серед тисяч кращих постановок світу було величезною честю і ще більшою відповідальністю для театру "Кураж".
Спектакль поставлений за підтримки Департаменту культури міста Москви. Режисер М. Долоко.
г. Москва, ул. Земляний Вал, буд.33. Торгово-розважальний комплекс АТРИУМ, мінус перший поверх (м. Курська, Чкаловська)
Тривалість вистави: 1 година 10 хвилин без антракту
Рекомендований вік: від 4 до 10 років
Купити квитки

ДЕНЬ В ТЕАТРІ
Випускні дитячих садків і 4-х класів в ТЕАТРІ "КУРАЖ".
Інтерактивна театралізована екскурсія з обідом.
19 березня в 15-00, 22 квітня о 15-00, 19 травня о 15-00, 27 травня о 15-00 ваша дитина зможе побувати за лаштунками, відчути себе головним героєм п'єси на справжній театральній сцені, розкрити секрети таємничого перевтілення акторів перед спектаклем - все це можливо на нашому новому захоплюючому проекті для дітей ДЕНЬ В ТЕАТРІ.
Декораціями нашого дивного подорожі стане «закулісся» театру Кураж. Тут, під керівництвом акторів основного складу, кожна дитина зможе відчути себе частиною чарівного світу під назвою Театр.
Нас чекає захоплююча і саме докладне знайомство з усіма куточками закулісного життя. Діти побувають в гримерках кімнатах, спробують свої сили в звукорежисурі, на час стануть декораторами, реквізиторами, балетмейстера і навіть акторами!

Поділитися враженнями з приводу побаченого хлопці зможуть на святковому обіді, меню якого спеціально розроблено для дітей. На закінчення програми актори розкриють хлопцям секрети акторської майстерності і проведуть «показові виступи» з демонстрацією найкращих сцен з вистав «дитячого» репертуару театру. А що стали візитною карткою театру «бої подушками» і «танці з подушками» в завершенні міні-вистави - справжнє море емоцій і захвату! Це захоплююча подорож стане одним із самих чудових спогадів дитинства вашої дитини!
Місце зустрічі - фойє театру «Кураж».
Тривалість: 3 години з обідом
Рекомендований вік: від 6 років
Один дорослий може безкоштовно провести за своїм квитком одну дитину у віці до двох років включно, пред'явивши документ, що підтверджує вік дитини. Окреме місце не надається.