Огляд книг про космос, Всесвіту і космонавтів від видавництва «МІФ»

Опубликовано:

Напевно, кожна людина, особливо, хлопчик з дитинства цікавиться космосом. Згадайте, як в дитинстві ви лежали і милувалися зоряним небом, як хотіли випробувати стан невагомості, міркували про життя на інших планетах або фантазували про паралельних світах. Якщо у вашому житті таке було, то огляд книг від видавництва «МІФ» до Дня Космонавтики, допоможе знайти цікаві факти або дізнатися щось нове вам і вашій дитині. До 55-річчя від дня першого польоту людини в космос ми вибрали книги для дітей і дорослих, де зібрані найцікавіші факти і наукові теорії про Всесвіт.

Перша книга, називається «Космос». Ця дитяча енциклопедія заснована на інтерв'ю автора з астронавтами, які не з чуток знають, що таке космос. Тут зібрані цікаві факти про подорож на Місяць, тренуваннях перед польотами, життя на МКС, пристрої ракет і багато іншого. Книга відрізняється легким стилем викладу і незвичайними ілюстраціями: під обкладинкою ви знайдете фотографії з архіву льотчика-космонавта Олега Котова, барвисті колажі, малюнки і навіть комікси.

Наступна книга «Чому E = MC2?» Для тих, хто не дуже дружить з фізикою, але мріє нарешті розібратися в цій складній науці. Автори захоплююче і просто пояснюють суть рівняння Ейнштейна, розповідають про еволюцію Всесвіту, масі і енергії, гравітації, швидкості світла, адронному колайдері, викривленні простору і часу. Ви дізнаєтеся про найважливіші наукові відкриття останніх років і зможете краще зрозуміти, як влаштований наш світ.

Третя книга на космічну тематику написана вченим-консультантом фільму «Інтерстеллар». Вона сподобається не тільки фанатам цієї кінокартини, але і всім, кого цікавлять загадки Всесвіту. Виявляється, сценаристи не просто фантазували про паралельних світах. Вони спиралися на реальні закони фізики або перспективні, хоч і недоведені, теорії. Тепер ви самі зможете розібратися, де правда, а де вигадка. Вас чекає розповідь про найбільш таємничих явищах: чорні діри, викривленні часу, гіперпросторі, що має 10 вимірювань, і подорожах в минуле.
Прочитайте ці книги з дитиною або самі. Вони сподобаються людині будь-якого віку, заворожать також, як заворожує Всесвіт з безліччю мерехтливих зірок. І пам'ятайте, що ми не самотні ні на Землі, ні у Всесвіті. Любіть цей нескінченний світ навколо вас! З Днем космонавтики!