Кому довірити творчий розвиток дитини?

Опубликовано:

Думаю, що будь-яка мама хоче бачити свою дитину щасливою. А що може принести радість малюкові? Звичайно ж, творчість. Адже саме творчість розвиває інтелект, мова і мислення вашої дитини. Але творчий розвиток дитини - це не обов'язково виховання геніального композитора або художника, а основна мета його - гармонійний розвиток особистості. Важливо почати такий розвиток в самому ранньому віці. Як тільки дитина починає вести себе усвідомлено, намагається говорити, то можна вже починати давати йому перші творчі уроки. І в міру дорослішання пропонувати дитині різні варіанти творчих занять. А ваш малюк сам вам підкаже, що йому найбільше подобається. Тільки ніколи не обмежуйте його: нехай співає, малює, танцює. Все це дозволить йому стати повноцінною особистістю.

Зараз існує багато всіляких курсів, шкіл і занять для такого розвитку. Можна займатися з дитиною вдома і навіть потрібно. Але якщо ви хочете, щоб дитина отримала більше знань і навичок, займався з професійними педагогами, то краще знайти якісь курси або школу.

Восени 2015 року в Москві відкрилася Академія дитячого театру і мюзиклу «Сузір'я». Це проект відомої зоряної пари російських мюзиклів Анастасії Макєєвої і Гліба Матвійчука. Артисти займаються всіма навчальні процеси і розробляють освітню програму Академії. Їх великий досвід в роботі над мюзиклами дуже допомагає правильно вибудовувати програму, щоб дітям було цікаво і весело вчитися, і щоб не було зайвих навантажень, які можуть відбити охоту до занять. Тому діти ходять в Академію з задоволенням.

Дайна: "Мені подобається грати з Юлією! У неї на заняттях найцікавіше - це ігри, особливо" Мишка "," Сніжинка, замри! "Ще подобається співати з Ельвіна і Уляною. Моя улюблена пісня - це про вовка! А ще подобається" весь котячий народ ". А зі Світланою подобається робити місток і танцювати!"
Діана: «Мені, як мамі, при виборі додаткової освіти для дитини було важливо, що б програма була різноманітною, а заняття проходили в ігровій формі. Також важливим моментом є час занять - у другій половині дня дітям нашого віку складніше концентруватися, в той час як в першій половині дня матеріал засвоюється набагато ефективніше.

Дуже хотілося, що б педагоги були не тільки кваліфікованими, а й добрими, чуйними, позитивними. Все це знайшлося в вашій академії.
На заняттях донька почувається прекрасно, кожен педагог у неї - улюблений)) А ще дуже пощастило з колективом - дітки в групі активні, швидко знайшли спільну мову. Вже є навіть кращі друзі, з якими ходимо не тільки на заняття, але і на різні заходи. Якраз зараз вибираємо який дитячий мюзикл відвідати дружною компанією ».

Мабуть, найважливіше в будь-якій школі - це педагоги. Адже саме від них залежить, ким стануть учні після закінчення процесу навчання. Що винесуть вони зі стін Академії. В принципі, на педагогів і побудовано все навчання. На їх умінні знайти підхід до кожної дитини.

Педагоги в Академії першокласні. Крім регалій, які вони заслужили багаторічною працею на ниві творчості, вони ще мають досвід роботи з дітьми і добре серце. Тут не муштрують дітей, а розмовляють з ними на одній мові. Знаходять підхід навіть до тих, хто боїться або соромиться.
Тому, навіть якщо ваша дитина не стане великим артистом мюзиклу і не присвятить своє подальше життя сцені, заняття в Академії «Сузір'я» допоможуть йому відкритися, стати більш комунікабельним, навчать висловлювати свої почуття і емоції, правильно і добре розмовляти, володіти своїм тілом. А ці навички завжди знадобляться і в повсякденному житті.

«Ми вкладаємо душу в розвиток ваших дітей» - свідчить слоган Академії «Сузір'я». Відвідавши відкрите заняття, ти дійсно розумієш, що це все не порожні слова. Вже після декількох занять багато батьків помічають, що їхні діти стали краще розмовляти, перестали боятися і соромитися публічних виступів, краще запам'ятовують вірші і пісні. І це тільки маленька частина того, що дають вашій дитині творчі заняття з професійними педагогами.

Катерина: "Ми дуже раді, що відбулося наше знайомство зі школою мюзиклу" Сузір'я ". Важливим є те, що дочка буквально" біжить "на кожне заняття і для неї це моменти радості. Творчі заняття, безсумнівно, допомагають дітлахам висловлювати свої почуття, емоції, бути більш уважними і впевненими в собі. у дочки за час занять покращився вимова, стала краще запам'ятовувати віршики і пісні. Величезне спасибі нашим педагогам не тільки за професіоналізм і вміння знайти підхід до кожної дитини окремо, а й за те тепло, доброту і увагу , кото римі оточені наші діти, перебуваючи з рядом вами! "

Аріна: "Мені дуже подобається співати і танцювати"

Ольга: "Ми займаємося перший місяць, дитина завжди дуже чекає вихідних, щоб йти на заняття. Дуже підкуповує професіоналізм педагогів, індивідуальний підхід до кожної дитини".

Вкладаючи в наших дітей душу, всі ми, дорослі, даємо їм можливість вирости справжніми, відкритими, добрими і гармонійними особистостями, які і будуть будувати майбутнє нашої країни. Так що, не лінуйтеся, приходьте і приводьте ваших дітей, малюків і підлітків, в Академію «Сузір'я».