SPLAT створив зубні пасти для майбутніх дослідників Всесвіту

Опубликовано:

У перший день весни - 1 березня - компанія SPLAT презентувала нові зубні пасти для дітей у віці 6-11 років. Презентація пройшла в одному із залів Art Play і була схожа на космічну подорож!

На вході в зал, де проходила презентація, всіх гостей зустрічали космічні дівчата і пропонували космічні цукерки.

Не обійшлося і без повноцінного фуршету. Їжа була космічна, але дуже смачна. Але найголовніше було попереду - презентація нових зубних паст для юних дослідників у віці 6-11 років. Директор по маркетингу компанії SPLAT Ольга ЦІОС, докладно розповіла про новий продукт:

У віці 6-11 років більшість молочних зубів дитини змінюється постійними, але емаль корінних зубів остаточно формується лише до 12 років. Тому особливо важливо забезпечити правильний і регулярний догляд за порожниною рота в цей період. Як батьки, ми знаємо, що молодші школярі не завжди приділяють достатньо уваги чищенні зубів, тому ми створили серію зубних паст SPLAT JUNIOR, яка завдяки спеціального очисного системі на основі діоксиду кремнію видаляє наліт навіть при чищенні менше 2 хвилин.
Середній вік першого лікування карієсу в Росії - 3 роки, в той час як в США - 12 років. Завдяки унікальній запатентованій системі LUCTATOL® на основі екстракту лакричника і молочних ферментів, зубні пасти SPLAT JUNIOR знищують карієсогенні бактерії і блокують їх подальший розвиток, запобігаючи появі карієсу.
Весь цей час поруч зі сценою на спеціальному постаменті красувалися упаковки нових смаків ефективних, натуральних і безпечних зубних паст SPLAT JUNIOR для дітей 6-11 років.

І звичайно, всі гості отримали в якості подарунка набір нових зубних паст, щоб їхні діти могли протестувати пасти і переконатися в їх справжньої ефективності і натуральності!

Для всіх мам Мінібанди спільно з компанією SPLAT ми також готуємо весняний сюрприз! І незабаром ви самі зможете отримати враження від використання нових зубних паст SPLAT JUNIOR, а потім і поділитися ними з друзями і знайомими.
Не йдіть далеко від комп'ютерів 😉