Два в одному: іграшка і спокійний сон

Опубликовано:

На ринку з'явився новий унікальний дитячий продукт англійського бренду LomiLoki - пустушка з розвиваючою іграшкою.

Всі без винятку діти люблять спати з м'якими іграшками. Перед сном вони грають з ними, придумують різні історії, складають казки, укладають їх поруч і спокійно засинають. Такі іграшки для малюка - більше ніж просте розвага, вони його вірні друзі і захисники, в них укладений секрет його спокійного і міцного сну без істерик і примх. Пограв, пофантазував, притиснув і заснув. Тактильний контакт тут не менш важливий. У немовлят - все майже так само. Тільки для заспокоєння і спокійного засинання їм необхідний ще і смоктальний рефлекс. Він нагадує маляті про близькість мами, не дозволяє відчути себе самотнім і покинутим і звично заспокоює навіть далеко від маминих грудей.
Ми вирішили об'єднати ці дві головні радості і потреби дитини, щоб мама змогла забути про безсонні ночі, а немовля відчував себе максимально комфортно - так з'явилася пустушка-іграшка LomiLoki. І не одна, а цілих дев'ять - адже друзів багато не буває, як і їжі для фантазій і дитячої уяви.

У кожного з наших героїв не тільки своє ім'я і історія, але і свій характер, при цьому всі вони створені для того, щоб розвивати, радувати і заспокоювати малюка. Ці чудові жабенята, лисенята, ведмежата, тигренята, мавпочки можуть стати героями терапевтичних казок для дітей постарше джерелом для розвитку дрібної моторики хапального рефлексу для недавно народилися малюків. До того ж, з такою іграшкою вам буде набагато простіше відучити дитину від користування пустушкою: соска зникла, а іграшка залишилася. Процес відбувається поступово, без стресу.
Але і це ще не все - пустушка-іграшка LomiLoki - це неймовірно зручно: вона зберігається в компактному пластиковому чохлі, який оберігає її від забруднень і поміститься в будь-якій сумочці, і, на відміну від звичайної пустушки, не може загубитися і, головне, випасти з рота на підлогу - вага іграшки так розрахований, щоб не дозволити їй це зробити, але вона досить легка для того, щоб маленький господар зміг самостійно повернути її на своє місце.
І соска, і іграшка виконані з високоякісних і гіпоалергенних матеріалів і при необхідності легко миються і стерилізуються. Пустушка-іграшка продається в красивій упаковці і стане відмінним і при цьому дуже доступним за ціною подарунком новонародженому і його батькам.