Бренд ROCS® представив зубну пасту для дітей зі смаком фруктового компоту

Опубликовано:

Наукова лабораторія WDS випустила новинку: натуральну і безпечну дитячу зубну пасту для малюків від 0 до 3 років ROCS® Baby Ніжний догляд з екстрактом Айви.

Бренд ROCS® розширив лінійку продукції ROCS® Baby і представив нову дитячу пасту ROCS® Baby Ніжний догляд з екстрактом Айви, що нагадує за смаком фруктовий компот.

Специфічні смакові рецептори у дітей розташовані на більш широкій поверхні, і поріг смакового відчуття у новонародженого вище, ніж у дорослих. Тому крім ефективності та безпеки зубна паста для малюків повинна володіти м'яким, звичним для дитини смаком.

У складі нового продукту ROCS® Baby міститься екстракт плодів айви, який відомий своїми протиалергічні та протизапальні властивості. Зубну пасту ROCS® Baby з екстрактом айви рекомендується використовувати для особливо делікатного догляду за яснами в період прорізування зубів.
Всі зубні пасти ROCS® для дітей містять високу концентрацію ксиліту, яка пригнічує карієсогенні бактерії і нормалізує баланс мікрофлори рота дитини. Пасти ROCS® Baby зроблені з натуральних компонентів, гіпоалергенні і безпечні. Не містять фтор, антисептики і синтетичні барвники.
ROCS® Baby Ніжний догляд з екстрактом Айви доступна в продажу з жовтня.