Бренд ROCS® розробив лінійку засобів по догляду за порожниною рота для школярів

Опубликовано:

З настанням навчального року особливо актуальним стає набір засобів гігієни за порожниною рота ROCS® Teens призначений для дитячих зубів від 8 до 18 років. Зубні пасти з приємними і молодіжними смаками, стильні зубні щітки і освіжаючий ополіскувач для порожнини рота перетворять чищення зубів школярів на справжнє задоволення.

Широка серія зубних паст для підлітків включає в себе три види. ROCS Teens зі смаком коли і лимона відмінно підійде молодим любителям газованої води. Однак батьки можуть не переживати, всім знайомий смак надають пасті виключно натуральні аромати кориці і цитрусових. Для любителів спекотного літа бренд ROCS представив зубну пасту ROCS Teens Аромат спекотного літа зі смаком суниці, яка нагадає про теплу пору року і подарує приємне ягідне післясмак.
Зубна паста ROCS Teens Вибухова свіжість підбадьорить ранок школяра і зарядить енергією на весь день.
Для досягнення ефективної чистки зубів рекомендується використовувати зубну щітку ROCS Teens. Вона має багаторівневу підстригання щетини, яка найбільш ефективна в період зміни зубів. А м'яка щетина і привабливий яскравий дизайн зробить чистку зубів ще приємніше.

Для додаткового відновлення насиченості зубів, профілактики карієсу і зниження запалення ясен бренд ROCS розробив ополіскувач для порожнини рота ROCS Teens. Ополіскувач виготовлений на основі натуральних компонентів, не містять фтор, спирт, лаурилсульфат натрію і антисептики, відмінно підходить для незміцнілої емалі підлітків.
У період ранніх підйомів в школу кошти за порожниною рота серії ROCS Teens чудово підійдуть для ранкових процедур і подарують гарний настрій на весь день.