Апарат для приготування ідеальної молочної суміші

Опубликовано:

Вірні помічники батьків

Мене звуть Олена, і в червні в нашій сім'ї з'явилося маленьке диво - наша Аріша 🙂
У той період, коли я ще тільки готувалася стати мамою і коли нею вже стала, я подивилася на багато речей зовсім іншими очима. Мені стало зрозуміло, до чого ж обмежений у нас вибір одягу для вагітних, як дорого коштують товари для дітей і для мам і так далі ...

Але для мене вихід був очевидний: я стала купувати товари з мого особистого списку "Must-have" в американських магазинах, де якість завжди відмінне, а ціни навіть при нинішньому курсі цілком доступні.

Техніка з США, яка полегшує життя молодих мам і тат

Сьогодні я хочу розповісти про те, які гаджети і примочки для батьків є в магазинах США. Всі ці речі стали для мене справжнім порятунком, тому що я хочу більше часу проводити з сім'єю і відчувати себе при цьому не як робот, а як нормальна людина!
Отже, що ж такого є у них в Америці, чого у нас немає?
До кінця вересня бандерольку безкоштовно допомагає робити покупки в 36 американських магазинах і дарує знижку на першу доставку!

Апарат для приготування ідеальної молочної суміші

Якщо з якихось причин ваш малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, то ця штука стане для вас незамінним помічником. Тут використовується запатентована технологія для вимірювання, дозування і змішування води і молочної суміші. У герметичному контейнері зберігається до 700 г суміші, а в резервуарі - до 1,5 л води. Тобто в будь-який момент машина готова зробити ідеальну суміш - потрібної температури і консистенції, без бульбашок повітря. Треба всього-то натиснути одну кнопку!
Дуже зручно, що Formula Pro дружить з пляшечками всіх розмірів і сухими сумішами будь-яких марок. Може, хтось скаже, що немає нічого складного в тому, щоб приготувати суміш самостійно, але уявіть: ніч, вам моторошно хочеться спати, дитина плаче ... Погодьтеся, куди простіше натиснути одну-єдину кнопочку 🙂
Formula Pro Baby Brezza зараз можна купити на Amazon за $ 148 (замість $ 179) . У Росії апарат не продається, тому найзручніший варіант - купити його в США і доставити собі додому за допомогою бандерольку . Правда, знадобиться недорогий трансформатор (щоб Formula Pro Baby працювала з напругою 220 В) і перехідник. Зробивши покупку на німецькому Amazon , Цих проблем вдасться уникнути.