П’ять цікавих розвиваючих наборів для дітей

Опубликовано:

Настало літо. Час відпусток і канікул. Як зробити так, щоб дитина за літо не тільки не забув те, чому його вчили в дитячому саду, але і зміг розвинути творчі навички, пам'ять, логічне мислення і ненудно підготуватися до школи? З цими завданнями допоможуть впоратися набори від видавництва "Кальварія".

Театр на столі

У цій коробці є все необхідне для дивовижною чарівної і захоплюючої гри з дітьми. Ви зможете разом почитати казки, розглядаючи картинки. Ви зможете з коробки скласти сцену, вирізати з картону героїв, поставити потрібний фон і підготувати подання. У вас для цього все готово - навіть сценарії. Книга навчить виражати свої емоції, грати за заданим сценарієм, іноді імпровізувати, вживатися в ролі.

Чемодан логопеда. Комплект для розвитку мови дошкільника

У набір входять логопедичні ігри і посібники для дітей. Вони розвивають мова і емоції, допомагають висловлювати свої думки грамотно, правильно, красиво, вчать спілкуватися з однолітками і дорослими. Крім логопедичних завдань, вирішують завдання позитивної соціалізації.

Історії про кошеня шмяк. Комплект з 3-х книг

Чудові книжки, з якими ваш малюк сам почне читати. В комплекті "Історії про кошеня шмяк. Книжки для читання" 3 книги: "Кошеня Шмяк і каченя, яка не крякав", "Кошеня Шмяк пече торт" і "На добраніч, Шмяк!".

7 маршрутів

Це найцікавіший і захоплюючий навігатор по найкрасивішому місту! У цій Суперкниги: карта, щоденник для записів вражень, вікторина, ігри, веселі картинки, унікальні ілюстрації, дивовижні історичні факти, доступний для дітей стиль викладу.

Скоро в школу. Подарунок для хлопчика

Це набори розвиваючих зошитів і книжок для хлопчиків і дівчаток. Туди входять віяло-морожінка, розмальовки, "Алфавітні казки" і книжка з наклейками.