Як прикрасити день народження своїми руками?

Звичайно, найпростіше — це найняти аніматорів і сподіватися, що все пройде благополучно, а можна піти іншим шляхом! Рідні цілком можуть вирішити питання з організаційними моментами і проведенням дня народження дитини своїми силами. Все, що вам знадобиться — це невеликий запас часу для попередньої підготовки і планування. Але ще важливий момент: надійна компанія, що професійно займається аеродизайном, і має хорошу службу доставки.

Як створити святкову атмосферу?

При правильному виборі прикрас цей день стане особливим не тільки для винуватця торжества, але і для його гостей. Перше і, мабуть, найважливіше правило планування святкового декору — орієнтація на вік вашого малюка.

Для зовсім крихітних іменинників перевагу більш спокійні, пастельні тони. Для дітей постарше оформлення повинно грати яскравими і веселими фарбами. Відмінним рішенням стане тематичний декор. Знаючи переваги свого чада, вам не складе труднощів підібрати прикраси для свята. Для хлопчиків це може бути вечірка в стилі «Тачки» або «Пірати», для дівчаток чудово підійде тема «Принцес» або, приміром, «Чарівних фей».

Як прикрасити приміщення?

Різнокольорові повітряні кульки були і залишаються найбільш затребуваним варіантом оформлення дитячого свята, а також важливим атрибутом розважальної програми. Надувні кульки можна задіяти у багатьох конкурсах, наприклад, передача по колу під веселу музику (той, у кого він залишається в руках, після команди «Стоп» повинен виконати веселе завдання).

Що стосується оформлення кульками, гелієві кулі вигідно виглядають під стелею, а повітряні фонтани здатні стати яскравими акцентами в декорі інтер'єру для дитячого заходу.

Кулі можна перетворити в різних звіряток: динозаврики, рибки, навіть восьминоги! Потрібні деталі потрібно вирізати з кольорового паперу і прикріпити до куль скотчем.

Неймовірний захват викликають величезні фольговані ходячі фігури у вигляді улюблених мультгероїв! Вони теж наповнені гелієм, але на відміну від звичайних кульок мають невеликі обважнювачі в нижній частині фігури. Таким чином, куля залишається на підлозі і знаходить дивовижну здатність «оживати», переміщаючись від легкого подиху вітру.

З наповнених повітрям куль можна створити ефектні композиції на стінах. Ці ж композиції в подальшому можна використовувати як частину розваги, надавши підривати кульки дітям.

Композиції з куль, зібрані у вигляді букетів здатні прикрасити будь-яке, навіть саме прозаїчне приміщення. До кінців стрічки прив'язується грузик, який не дає кулькам злетіти. Подібними букетами можна прикрасити вхідні прорізи, розставивши їх по обидві сторони від дверей.

Чудово, якщо ви знайдете місце для дитячої фотозони. Нехай це буде щось простеньке, але робити фотографії дітей на тлі шаф або шпалер не красиво. Хороша ідея призначити відповідального за репортажну зйомку на дитячому заході.

Хто сказав, що серпантин, гірлянди і прапорці тільки для Нового року? Подібний декор прикрашає будь-який простір! Вони дуже великі і для декору приміщення гірлянд і прапорців потрібно не так вже багато. Як правило, гірлянди продаються в складеному вигляді і розкладаються, буквально за кілька секунд.

Як скласти список гостей?

Звичайно, побажання іменинника в пріоритеті, але якщо раптом улюблене чадо вирішить запросити всю групу дитячого саду, ще дюжину хлопців з свого подвір'я і декількох з сусіднього, відразу поясніть йому, що краще покликати близьких друзів, тих, з якими він найчастіше грає. Складіть список знайомих дитину самостійно і дайте йому вибрати з нього, наприклад, п'ять чоловік. Саме правильне, коли число гостей одно віком іменинника.

Як придумати розваги?

Не варто забувати, що маленькі діти не здатні до тривалої концентрації уваги. Дітям необхідно рух, тому різноманітні сюрпризи та конкурси потрібно придумати зі значним запасом. На святах у дітей викликає великий ажіотаж різні розіграші та призи. При складанні сценарію свята постарайтеся слідувати правилу: вступна частина, не більше десяти хвилин, повинна бути присвячена привітань винуватця торжества. Запрошені діти цілком можуть бути не знайомі, і потрібен деякий час для того, що б вони перестали хвилюватися і дізналися один одного краще.

Після пари активних ігор, дітей варто трохи заспокоїти. Деякий час можна присвятити лялькової вистави або ж захопити хлопців малюванням. По можливості, намагатися уникати ігор, з змагальним ухилом, так як далеко не кожен вміє програвати, тому захід може бути затьмарене дитячими сльозами. Ідеально, якщо ви підготуєте кожному маленькому гостю невеликий сувенір, який він зможе забрати з собою по завершенню свята. Для цього чудово підійдуть книги або смачні частування.

Як підготувати святковий стіл?

Дітям, на відміну від дорослих, важко всидіти на одному місці, тому гастрономічні витребеньки навряд чи будуть оцінені по достоїнству. Цілком можна обмежитися одним, основним блюдом, парою легких салатів та всілякими міні-закусками, начебто канапе і заздалегідь нарізаних фруктів без кісточок. Що стосується напоїв, краще зробити вибір на користь соку або води, а не газованих напоїв. Але самий оригінальний і вигідний варіант — це провести серед дітей кулінарну битву.

Невеликий, але корисний рада: бажано придбати святкову, яскравий посуд з малюнками, присвяченими тематики дня народження, так як вона не б'ється і її можна не мити.

Якщо з душею організувати дитячий день народження, то гарний настрій та яскраві спогади будуть гарантовані всім присутнім. Саме вам, як батькам, легше всього передбачити бажання й уподобання ваших діток. Правильно вибрати сюрпризи та подарунки, розваги та ігри. Варто лише один раз спробувати самостійно підготувати свято для дітей, дати волю творчому потенціалу і всі наступні дні народження будинки стануть самої потаємної мрією іменинника!