«Втеча»: передбачливість чи параноя?

Отже, я зважилася на «втечу». Хоча, напевно, втечею це назвати важко. Оскільки відпочинок біля Середземного моря обернувся б для мене всіма видами нервових розладів (як там мої діточки без мене?), почати вирішила з малого — просто записалася на пілатес і навіть відвідала 3 тренування.
Так, гаразд. Це ж не останній день Помпеї, вірно? Привчати себе до відпочинку теж потрібно поступово, а тим більше відучувати себе від малюка. А яка ж гидота — відпочивати і насолоджуватися життям, кинувши свою стражденну дитину (у мене їх навіть дві, точніше три, якщо порахувати разом з чоловіком, а, може, навіть більше, якщо врахувати всіх домашніх тварин) буквально напризволяще!

Якщо у когось вийде влаштувати собі справжній відпустку — відпочиньте і за мене теж!
Вирвавшись із дому майже на 4 години (1,5 години тренування, проїзд туди-назад — 2 години плюс переодягання і очікування транспорту) я точно зрозуміла одну річ.

Коли настане Новий рік, і ми запросимо Діда Мороза для наших дітлахів, він запитає, хто добре себе вів у минулому році? І ось тоді я першою залізу на стілець і, гордо піднявши голову, промовлю: «Я! Я весь рік була хорошою дівчинкою: я схудла на 4 кг, записалася на пілатес, влаштувала сина в садок, прочитала багато розумних книжок, допомагала мамі...».І за це я попрошу у Дідуся не надбавку до зарплати у розмірі 200%, не зробити так, щоб до трьох років діти висів не більше 3-х кілограмів, і навіть розмова про збільшення бюста (який здувся як повітряна кулька після годування грудьми) відкладу до наступного року. Я попрошу тільки про одне: щоб під час цього самого пілатесу голова моя була забита лише думками про грудях, а не про залишилися вдома дітей.

Але я відхиляюсь від теми. Зараз пілатес допомагає мені зрозуміти, що в світі дуже багато речей, крім горохового супу. Наведу «зведення»:

Заняття 1. Не пам'ятала ні-чо-го! Весь час думала про те, чим там займаються домашні. Прийшовши після заняття додому, переймаючись почуттям провини, зварила їм гороховий суп. Цілу трилітрову каструлю.

Заняття 2. Виявляється, без моєї присутності чоловік досить непогано справляється з одяганням сина (що він ретельно приховував останні два роки).

Заняття 3. Звичайно, у бабусі дієтичний супчик виходить набагато менш смачним, ніж мій. Але зате не менш дієтичним.
І ніяких докорів сумління!

Якщо ви зважилися на втечу (будь це відпочинок у жарких країнах, пара днів на турбазі або банальне заняття в спортзалі), підійдіть до цієї затії раціонально. Ось список того, чого робити не потрібно, але, зрозуміло, я це робила.
1. Не варто «на всяк випадок» записувати телефон 03, ніби його знаєте тільки ви.
2. Не малюйте домашнім ніяких непередбачених ситуацій. Потрібно усвідомити, що люди, що залишаються з малюком, бажають їй тільки добра, і зроблять все в кращому вигляді. (Це я як аутотренінгу для себе )
3. Весь час думати про дитину і тільки про нього (мені вдається поки дуже погано). Потрібно ж колись подумати і про себе! Тим більше що саме для цього ми і влаштовуємо «втеча»!
4. Дзвонити додому кожні 30 хвилин, щоб дізнатися, як справи.
5. Брати з собою дитяче фото, щоб тихенько кидати над ним сльози. Ви ж не на фронт йдіть!
6. Складати в розумі список «Про що я забула попередити». Зайві докори сумління зовсім ні до чого!

Залишилося тепер тільки мені самій почати строго слідувати своїм же порад. А там, дивись, і до Середземного моря не далеко