Свято морозива

Сьогодні 1 червня В день захисту дітей, якщо ви звичайно не мають наміру захищати свого малюка від задоволень і розваг, вирушайте в парк Сокільники, де проходить щорічне дуже смачне захід — Свято морозива.

Свято розпочалося вже в 10 годин ранку, вхід в парк вільний. На святі можна Спробувати різноманітні сорти морозива за цінами трохи нижче звичних, Взяти участь у різних конкурсах і зжерти морозиво в якості призу. На святі можна пограти на ігрових майданчиках, які огранизует кожна компанія виробник морозива, організатори обіцяють, що буде цікаво дітям і батькам всіх віків.

Їдьте всією сім'єю, це дозволить вам прийняти участь в конкурсі «Мама, тато, я — дружна сім'я»і суттєво збільшить ваші шанси стати чемпіонами з поїдання морозива

Ось офіційна інформація з сайту союзу морозивників

Солодкого вам неділі!