«Подгузникові» правила

Вже кілька років упаковка одноразових підгузників входить в список необхідних предметів, які майбутня мама повинна взяти з собою в пологовий будинок.
Але, тим не менш, «підгузникове» протистояння має місце бути. Як правило, молоді батьки виступають за, а люди старшого покоління, які виростили дітей без цього винаходу — проти. І в чомусь виявляються праві. Оскільки часто, то з міркувань економії, то від простого незнання, підгузники використовуються не зовсім грамотно.
Так які ж існують «подгузникові» правила?

1. Зрозуміло, що підгузник повинен відповідати розмірам дитини (зазвичай це відповідність вимірюється по вазі). Але оскільки однакових дітей не буває, то не слід сліпо орієнтуватися на цей показник. На пухких і худорлявих малюків з одним вагою сидіти ці «трусики» будуть по-різному. Та й взагалі краще дотримуватися «золотої середини»: тобто вибирати підгузники не по прикордонних мітках (наприклад, 3-6 кг), а намагатися потрапити в даний проміжок (тобто такий підгузник підійде малюкові з вагою 4 кг).
Підгузники різних фірм по-різному «сидять» на діточок. Тому розрекламовані однією мамою, може абсолютно не підійти вашому малюкові.
Правильно підібраний підгузник повинен сидіти так, щоб між ним і малюка животиком вільно проходив один палець (але не більше).

2. Міняти одноразові підгузники потрібно так само часто, як і марлеві (максимум 2,5 — 3 години). Зрозуміло, якщо дитина спокійно спить вночі, зовсім не обов'язково його будити, щоб змінити підгузник.

3. Постійне носіння підгузників — зовсім не є необхідністю: чим більше повітряних ванн отримає попка — тим краще. Тим більше не можна надягати новий підгузник, ледве знявши старий — зробіть перерву на 20-30 хвилин, неодмінно на чисте тіло і без використання кремів-гелів.

4. В якості Захисного засобу «під підгузник» Не можна використовувати масла (навіть дитячі!), оскільки масло є прекрасним «переправочним засобом» для попадання на шкіру дитини сечі або бактерії, а як наслідок — подразнення шкіри.
Краще використовувати спеціальний дитячий крем, наносячи на чисту шкіру після підмивання і бажано при кожній зміні підгузника.

Якість підгузника (а значить і його ціна) залежать від ряду факторів, перерахую деякі з них:
особливості крою — краще купувати підгузники не прямокутної форми, а у вигляді пісочного годинника, але щоб посадка була ідеальною, потрібна ще і завужені ластки (тоді на внутрішній стороні стегон дитини не буде ніяких червоних здавлених смуг);
еластичний пояс — добре «сідає» на талію крихти, не тисне і не бовтається, а ще дозволяє животика малюка надуватися під час їжі зовсім не викликаючи дискомфорту;
Багаторазові застібки — роблять процес контролю (як там справи у нашої попки?) більш зручним; симетрично розташовані на них картинки Дозволяють застебнути пояс на животику малюка рівне;
М'які оборочки-бар'єри, розташовані вздовж краю, забезпечують додатковий захист від протікань;
виріз для пупка — чудова вигадка в деяких моделях для новонароджених: до того, як пупкова ранка повністю заживе, важливо, щоб в неї з сечею не потрапили бактерії, ще краще — якщо пупок буде частіше відкрито, що і дозволяє зробити підгузник з такою конструкцією. Якщо ви користуєтеся звичайними підгузками, то їх слід надягати, підгинаючи передній край, щоб пупок був назовні.
Верхній шар — набагато краще, якщо він буде повітропроникним, така тканина забезпечить необхідну вентиляцію.

Про життя без підгузника ви можете прочитати на сайті:
http://www. omama. ru/docs/doclist. asp? tid=635

Думаю, що представники обох точок зору колись зійдуться на тому, що підгузники нашим діточкам необхідні. А ось якими з них користуватися, ви визначите для себе самі.