Котячий світ в Театрі Юрія Куклачова

Знаменитий театр кішок Юрія Куклачова на Кутузовському проспекті — єдиний театр кішок у світі. Тут широко розкриті двері навіть перед самими маленькими дворічними відвідувачами. Мій синуля вперше потрапив туди, коли йому було лише 1 рік і сім місяців. Я просила квитки в перший ряд, але ближче до виходу: боялася, що малюк не витримає часового подання та раскапризничается. Не тут-то було! Як тільки на сцені з'явилися кішки, Олексій з головою пішов в той казковий світ, наповнений спілкуванням з тваринами і фокусами, а коли в зал полетіли величезні надуті м'ячі, захоплення малюків, так і дорослих, не було меж!

На будь-якому цікавому спектаклі театру (нині в репертуарі їх 10) ви познайомитеся з самими пухнатими акторами. У програмі бере участь безліч чотириногих артистів: зазвичай в одній виставі задіяно до 70 кішок, крім них беруть участь артисти-собаки! Всього в театрі їх близько 120 (вони виступають в ролі акробатів, канатоходців, фокусників, еквілібристів) і у всіх цікаві імена: кішки Матрьошка, Картопля і Морква, вугільно-чорний вусатий малюк Гуталин, коти Меломан, Батон, Бармалей і Пудинг, пес Паштет, і безліч інших.

Під час представлення, дивлячись на виступи чотирилапих зірок, зал часто вибухає заливистим дитячим сміхом, а коли малюкам дозволяють погладити хвостатих, ті просто мліють від задоволення.

Тут панують кішки — вони скрізь і всюди: на сцені і за лаштунками, на вивісці театру і в фойє, де на вас чекає виставка малюнків, сувенірів, статуеток зображують кішок. Подібними експонатами обвішані всі стіни, заставлені всі полиці.

На виставі «Королева кішок» всім малюкам, які перебувають у залі, без винятку надається можливість піднятися на сцену й постояти, а кому-посидіти, поряд з самим «дядьком Куклачовим». Там же юні глядачі приносять клятву доброзичливості і дбайливого ставлення до всіх домашнім тваринам. Потрібно бачити, з яким гордим виглядом, усвідомлюючи всю важливість покладеної на них місії по захисту наших пухнастих друзів, малюки повертаються до своїх батьків.

Разом з Юрієм в театрі працюють його дружина Олена і син Дмитро. Якщо чесно, Олена в ролі Королеви кішок виглядала не дуже органічно: самі розумієте, досить повна жінка за 50... Але це тільки на мій вимогливий смак — обидва мої чада не звернули на це ніякої уваги, оскільки старшу цікавив Куклачов, який чудово «володіє» залом і спілкується з дітьми на зрозумілій їм мові, а молодшого, природно, хвостаті-вухаті.

Завершується кожна вистава театру міні-дискотекою на сцені, для юних глядачів. Під час її проведення я весь час нервувала, тому що дітей було багато, і я весь час втрачала сина з виду (благо, що він був там зі старшою сестрою). Можливо, подібні розваги не за смаком нам, батькам, але з яким захватом малюки скачуть по сцені!

Після подання сам великий (не побоюся цього слова) «котячий» клоун запросто розгулює серед малюків, і жодному не відмовляє у спілкуванні, безкоштовно фотографується з усіма охочими, роздає автографи.

У фойє — стандартний набір всяких світяться циркових штучок, названих чомусь сувенірами, і примітивні ігрові автомати, які, тим не менш, подобаються малюкам.

Малюки — публіка: вони всім задоволені, а після відвідування Театру кішок мої діти стали завзятими театралами.

Квитки в цей театр недешеві: 800-1500 руб. Діти до трьох років без окремого місця можуть відвідувати Театр безкоштовно.

Мінуси — дуже тісні коридори, охочих подивитися спектакль завжди багато, тому важко протиснутися, а чергу в гардероб вибудовується преогромний; відсутність буфету та... туалети, однозначно потребують ремонту.

Фото з сайту: www. kuklachev. ru