Як вибрати шафу для одягу?

Опубликовано:

Шафа для одягу – необхідна в кожному будинку. Незважаючи на все розмаїття представлених у меблевих магазинах варіантів, сьогодні існує два основних типи шаф:

• цілісні конструкції;
  • модульні шафи, що складаються з декількох конструктивних елементів.

Велике значення має, безумовно, матеріал, з якого виготовлена шафа. Є моделі з ДСП, МДФ або цільного масиву дерева. Найбільш популярними сьогодні прийнято вважати моделі з МДФ, так як вони значно дешевші шаф з масиву дерева, але більш екологічні і довговічні, ніж аналогічні конструкції з ДСП.

Наступний важливий критерій – стилістика і поєднання з іншими предметами меблів і інтер'єру. Шафа повинна бути виконана у колірній гамі, що підходить до інших елементів і відповідати загальному стилю. Це може бути як лаконічний і стриманий хай-тек, так і вигадлива класика або навіть розкішне бароко, в залежності від ваших особистих потреб.

Як вибрати шафу для одягу?

Де купити відкриту шафу для одягу без дверей

Замовити відкриту шафу для одягу без дверей ви можете хоч зараз, просто перейшовши за посиланням:
открытый шкаф для одежды без дверей. Таким чином, на сайті mebeline.com.ua вибрати шафу дуже просто, тому що такого великого асортименту ви не знайдете більше ні в одному інтернет-магазині. Перш ніж визначитися з вибором, постарайтеся врахувати всі існуючі нюанси і вибрати модель, яка найбільше відповідає вашим персональним вимогам.

Хороша шафа для одягу повнна володіти наступними властивостями:

• Конструкція повинна володіти певним ступенем жорсткості, в іншому випадку, вона буде завалюватися. Як правило, виробники намагаються забезпечити жорсткість конструкції за рахунок використання задньої стінки. Варто врахувати, що якщо вона виконана з дуже тонкого ДСП, то рано чи пізно, під вагою речей в шафі задня стінка може просто відійти, що порушить жорсткість конструкції, а часом і зовсім може призвести до руйнування шафи.
    • Всі конструктивні частини повинні відповідати антропометричним показникам людини середнього зросту, щоб користуватися шафою було зручно і просто. Існують певні критерії, які зобов'язані дотримуватися виробники.
    • Шафа для одягу повинна бути максимально функціональною. Вона повинна містити різні конструкції для розміщення одягу на вішалках, а також спеціальні полиці для головних уборів, взуття та аксесуарів.
      Якісна фурнітура – одна з відмінних рис якісних меблів. Сумлінні виробники не стануть економити на фурнітурі, так як вона здатна надати естетичний зовнішній вигляд.

Якість меблів так само визначають за відсутності зазорів

• Всі дверцята повинні відкриватися легко, без зайвих зусиль, а шафки, якщо вони передбачені конструкцією, висуватися невимушено, завдяки наявності доводчиків.

Залежно від призначення, габаритів і наявності інших меблів у кімнаті, вибирається відповідна модель шафи. Так, для просторих приміщень можна використовувати звичайні розпашні шафи для невеликих кімнат і малогабаритних квартир заощадити площу допоможуть шафи-купе.