Фотографуємо дітей

Я дуже люблю фотографувати дітей, по-перше, тому, що вони всі без винятку дійсно красиві і на рідкість фотогенічні, а по-друге, тому, що я волію «живі» знімки, а дітей легко застати в їх природному стані, багато з них ще не «зіпсовані» ідеєю позування на камеру.

Хочу поділитися з вами деякими ідеями про те, Як отримати цікаві фотографії малюків.

Відмінно виходять дитячі Портрети, частіше фотографуйте обличчя малюка, у дітей адже така багата міміка. Та й взагалі знімайте Крупним планом, особливо коли малюк зовсім маленький, і нехай знімки маленьких долоньок у дорослому руці або голих дитячих п'ят це вже майже класика, адже у вас будуть свої неповторні і найулюбленіші п'ятки і долоньки, та й потім, це завжди виглядає дуже зворушливо.

Мені дуже подобається Ракурс при зйомці дітей з зросту дорослої, зверху вниз, малюки виходять такими смішними. Фотографуйте дітей У русі, динамічні фотографії завжди виробляють дуже приємне враження. Здорово виходять Діти, що біжать вам навстречУ, особливо якщо для зйомок ви виберіть яку-небудь мальовничу алею.

Знімайте дітей, коли вони Займаються якоюсь справою, і захоплені малюки завжди виходять такими зосередженими і серйозними, а головне, вони вже точно не будуть вам позувати.

Використовуйте якісь речі і цікаві ідеї Для передачі масштабу. Наприклад, зніміть дитини, потонуло у вашому шапці або карабкающимся на високу драбину. Дуже ефектно виглядає фотографія йде малюка, знята З росту дитини або й зовсім з землі — все виходить таким високим і величезним, як було в нашому дитинстві, просто ми цього вже не пам'ятаємо.

Знімайте дітей За їжею — забавно виглядають малюки, що-небудь зосереджено поглинаючі, фотографуйте Уві сні — сплячі діти такі зворушливі і беззахисні.

Обов'язково фотографуйте дітей, коли вони Спілкуються один з одним, з дорослими, з тваринами це практично безпрограшні сюжети для фотографій.

Намагайтеся робити знімки «історичного» характеру — «перша їжа», «перше купання», «перша прогулянка» тощо, навіть якщо високою художністю ваші фотороботи відрізнятися не будуть, вони все одно будуть дуже важливі для вас і цікаві вашій дитині, коли він підросте.

І взагалі, мені здається, дітей Варто знімати так часто і багато, як є для цього можливості — краще вже мучитися, вибираючи з сотень фотографій кілька десятків для дитячого альбому, ніж залишити малюкові мізерні можливості для спогадів про безтурботне й радісне часу в його житті.

На фотографіях мої вихованці з групи дитячого саду.