Вибираємо сонцезахисний крем (закінчення)

Опубликовано:

У першій частині статті ми вже визначилися з тим, який фактор захисту (SPF) потрібен малюкам, тепер давайте визначимося з текстурою.

Дитячі сонцезахисні креми своєму складі зазвичай мають ще й природні UV-фільтри. Вони послаблюють шкідливий вплив ультрафіолетового випромінювання на ніжну дитячу шкіру. Як правило, це персикове масло, олія зародків пшениці, жожоба. Входять до складу сонцезахисних засобів екстракти ромашки, алое, календули пом'якшують і заспокоюють дитячу шкіру, роблячи процедуру прийняття сонячних ванн більш безпечною для малюка.

Намагайтеся вибирати засобибез вмісту ароматичних запахів, які можуть викликати алергічну реакцію.

Ви їдете на море або хочете провести відпочинок на березі річки? Тоді вам слід звернути увагу на сонцезахисні засоби з позначкою «водостійкий». Адже і у воді дитяча шкіра потребує захисту від сонячних променів. А водостійкий сонцезахисний крем повільніше змивається водою і не втрачає своєї захисної функції під час купання.

З великого спектра представлених на ринку дитячих сонцезахисних засобів ви можете вибрати будь-який, що вам підходить по формі. Це можуть бути креми, мають більш жирну текстуру, що добре підійде для дітвори з сухою шкірою і для усунення лущення. Засоби, що мають більш рідку текстуру, - гелі, муси, молочко, - швидше вбираються. Також ви можете вибрати спреї, які дуже зручно наносити на шкіру. Для захисту від сонця таких ніжних і чутливих місць як губки, лобик, носик можна використовувати сонцезахисні засоби в формі стіків і помад. Їх зручно наносити, вони компактні, ними можна в будь-який час «підмазати» шкіру малюка.

Навіть якщо шкіра вашого малюка не схильна до алергічних реакцій, все ж перед початком використання нового косметичного засобу перевірте його шкіру малюка на переносимість конкретного продукту. Для цього на ліктьовий або колінний згин нанесіть трохи крему. Якщо за добу на шкірі не з'явилося подразнення чи почервоніння, то це сонцезахисний засіб підходить вашій дитині.

Зазвичай сонцезахисний засіб починає діяти після 10-20 хвилин з моменту нанесення. Тому наносите крем до виходу на вулицю, щоб він встиг вбратися і почати працювати, коли ви опинитеся на сонці.

Сонцезахисний засіб потрібно оновлювати кожні 1,5-2 години. Однак, як було сказано в першій частині статті, повторне засіб не продовжує безпечний час перебування на сонці, а лише підвищує надійність захисного шару.

Коли ви повертаєтеся з прогулянки додому, наносите засіб після засмаги, яке пом'якшить і зволожить дитячу шкіру після прийняття сонячних ванн.

Отже, трохи конкретики. У складі дитячих сонцезахисних засобів від Bubchen присутній пантенол, який прискорює загоєння шкіри. Chicco має у своєму складі екстракт морських водоростей, який захищає шкіру від впливу інфрачервоних променів. У продажу є спреї з кольоровим індикатором нанесення засобу, наприклад, дитячий спрей Ambre Solaire (Garnier) і спрей Nivea SUN (Beiersdorf) при нанесенні мають зелений колір, Kids Purple Lotion Spray (Avon) - фіолетовий, Infinite Dolchezze (Chicco) - блакитний. Такі різнокольорові «пшикалки» можуть викликати захват у дітей і полегшити для батьків задачу нанесення засобу.

Насолоджуйтеся сонцем!