Babytime Час материнства і дитинства

З 29 травня по 1 червня в спорткомплексі «Олімпійський» пройде виставка для майбутніх та вже відбулися батьків та їх дітей — Babytime — 2008.

На виставці представлена маса новинок і добре себе зарекомендували товарів для вагітних, дітей різного віку та їх батьків, педагогів, які працюють з дітьми. Тут ви знайдете і предмети дитячої гігієни, дитяче харчування, іграшки, книги, товари для дитячого творчаства, і багато, багато іншого.

Головна особливість фестивалю в тому, що на цей захід можна і потрібно прийти з дітьми будь-якого віку — передбачені спеціальні місця для паркування колясок, є можливість поміняти підгузки малюкові і погодувати його, організовані зони для дитячої творчості та ігор, кожен виставковий день проводяться численні конкурси, презентації, веселі старти і т. д. Для батьків передбачена можливість отримати консультацію гінеколога, педіатра, дитячого психолога, під час роботи виставки будуть проходити різноманітні тренінги та майстер-класи.

Приходьте, і ви зможете отримати не тільки масу корисної інформації і можливість придбати потрібні вам товари, але і море приємних вражень.

До речі, наша minibanda теж є учасником виставки

Вся інформація про виставку на офіційному сайті — http://www. babytime. ru/