Як вибрати няню в інтернеті

Головний принцип успішного пошуку – розгляд великого числа кандидатів. Чим товще буде пачка резюме, тим краще. Але час, виділений на пошуки, теж не нескінченне. Тому потрібно, щоб всі кандидати вже пройшли первинний відбір. Щоб всі злодійки, що палять, роззяву були відсіяні.

Пошук ідеальної няні – це вибір найкращого кандидата з широкого кола претендентів.

Класика жанру і нові віяння

Існує всього чотири способи пошуку:

· Через знайомих. Хороший метод, якщо пощастить і няня буде вільна. Головний недолік – занадто мало кандидатів.

· По оголошенню. Дослідження, проведене РИА «Новости», показало, що в середньому потрібно розклеїти 80 листків. Дошки оголошень в інтернеті і пресі не підходять для пошуку. У хороших вихователів і доглядальниць просто немає часу на читання, частіше трапляються новачки, які отримали до цього відмову в агентстві.

· Через агентство. Професіонали вже провели первинний відбір і зібрали велику базу. Мабуть, кращий варіант.

· Через інтернет-агентство. Те ж саме, що і в звичайному офісі, тільки не треба нікуди їздити.

Чому в інтернеті

Справа не тільки в моді на високі технології. Подумайте логічно – скільки резюме кандидатів ви з чоловіком встигнете прочитати, якщо підете в офіс? А якщо не буде часу кудись їхати?

Коли ви переглядаєте анкети в онлайн-сервісі, ніхто не може вплинути на ваше рішення. А в офісі працює досвідчений менеджер, його головне завдання – оформити угоду. Грамотний «продажник» вміє виставити напоказ сильні сторони та приховати слабкі. Вас будуть переконувати, що ідеальної виховательки не існує, потрібно швидше вибрати одну із запропонованих кандидаток і підписати договір. А якщо через тиждень вам знову потрібно буде шукати няню, то ще краще – агент ще раз отримає комісійні.

Гарантія якості і репутація

Подивіться навколо – таксі ви замовляєте через додаток, чайник купуєте в інтернет-магазині, навіть з друзями більше спілкуєтеся в соцмережах. Чому так? Онлайн-сервіси надійніше звичайних. А Всесвітня павутина – найкращий контролер якості.

Сайти, помічені в неохайності, надають погані послуги або розміщують недостовірну інформацію, довго не живуть. Їх місце швидко займають конкуренти, що пропонують найкращий товар або послугу.

Де шукати

Російськомовний ринок підбору домашнього персоналу фактично поділений між трьома сайтами. Тут ситуація, як з пошуковими системами – виживає тільки найбільший, начебто є багато сайтів, але ми шукаємо тільки в Яндексі або Гуглі.

Звичайно, ще працюють сотні дрібних ресурсів, які пропонують знайти няню, але вони доживають останні дні. Кому потрібен сайт з сотнею кандидатів, якщо поруч є майданчик, пропонує десятки тисяч перевірених анкет.

Найбільші бази по няням, вихователям і гувернанток зібрані на таких сайтах:

· Помогатель

· Краща з нянь

· Наша няня

Між майданчиками існує серйозна конкуренція. Тому бази постійно поповнюються, інтерфейси поліпшуються, а функціонал – збільшується. Але найголовніші функції, що роблять пошук кандидатки зручним та швидким, вже працюють на всіх трьох сайтах.

· Можливість фільтрувати резюме по заданим параметрам. Все, як в інтернет-магазині. Наприклад, вам потрібна няня, яка вміє готувати – ставите галочку у відповідному віконці, і все. Вік або досвід роботи можна вибрати повзунком.

· Пошук на карті. Наочно показує, де знаходяться претенденти. Зручно, зрозуміло і просто.

· Докладні, систематизовані анкети. Прочитання одного резюме займає всього пару хвилин.

Помогатель

Напевно, найбільший сайт. Ділить анкети на рубрики «Няні», «Репетитори», «хатньої робітниці», «Медсестри».

Сучасний дизайн, можна шукати на мобільному або планшеті. На жаль, сервіс платний. Відразу вимагає пройти реєстрацію і залишити номер телефону.

Часто одні і ті ж резюме трапляються першими, можливо, претенденти на роботу можуть платити за це гроші.

Наша няня

Найстаріший сайт з представленої трійці.

Резюме викладені в трьох категоріях – «Няні», «Медсестри», «хатньої робітниці». Анкетні дані представлені в зручній таблиці, але, на жаль, багато оголошень без фото.

Працює безкоштовна, але вимагає реєстрації з наданням всіх особистих даних. Застарілий інтерфейс трохи ускладнює пошук – доводиться часто крутити довгі списки.

Краща з нянь

Наш вибір припав саме на цей ресурс. Послуги надаються безкоштовно, для реєстрації достатньо вказати електронну пошту, можна зареєструватися через Фейсбук або ВКонтакте.

Анкети добре структуровані, стандартні якості виведені у вигляді зрозумілих піктограм. Наприклад, вміння готувати показано у вигляді іконки з виделкою і ложкою, про можливість допомогти в прибиранні говорить іконка з пульверизатором, а навички надавати першу медичну допомогу – іконка з червоним хрестом. Зручно і зрозуміло, допомагає заощаджувати час на вивчення резюме.

Сучасний дизайн розрахований на роботу з мобільними пристроями. Можна підбирати няню прямо на смартфоні, сидячи з чоловіком на дивані. А якщо і цього здасться мало – є додатки під IPhone і Android.

До недоліків ресурсу можна віднести оформлення фотографій претендентів і занадто великий розмір піктограм у пошуку на карті. Фото викладені в круглих рамках, що трохи дратує.

Для тих, хто вперше шукає няню, на сайті опубліковано статті з рекомендаціями. Професійні психологи розповідають, які питання задати претенденту, на що звернути увагу при зустрічі, як вибрати няню для дитини грудного віку.