«Я все можу!»

Близько півроку тому я випадково натрапила в магазині на, як свідчив обкладинка, «розвиваючу програму нового покоління» — це був dvd для дітей серії «Я все можу», я вибрала найбільш відповідний Гриші за віком «Чарівна мозаїка».

Як батько з деякою ступенем параноїдальності відноситься до того, що буде дивитися мій дитина, перший перегляд диска я влаштувала собі самій. На диску записано три епізоди (вони називаються кроками, кожен наступний по часу трохи більше попереднього, самий перший, який Дрв полюбив найбільше, триває всього три хвилини) і великий фільм (епізоди включені в нього, але є ще частину фільму, якої в «кроки» немає). Сам фільм являє собою Різні епізоди з участю дітей і різного роду іграшок та інших предметів нашого звичайного оточення наш диск, розрахований на малюків 9 місяців розповідає про те, як діти грають у різні ігри, малюють, ховаються, сплять, грають у пісочниці, борсаються в кульковому басейні і т. п., там же є епізоди про фрукти (вони дуже апетитно лежать на обертовій тарілочці), в конйце дітки радіють, випускають повітряні кульки і плескають у долоні. Так, все цеПід аранжированную для малюків класичну музику.

Мій син був (і залишається досі, а я все ніяк не куплю інші диски серії) в цілковитому захваті і це при тому, що у мене дитина не розпещений переглядом мультиків і у нього зовсім немає культури уважного погляду на екран, що б там не миготіло, він глядач дуже розбірливий, так що його думка може цілком служити компетентним.

Як написано в рецензії, диски для малюків до 9 місяців «мають завданням через візуальні і звукові образи познайомити малюка з різноманіттям навколишнього світу, тому вони не мають чіткої сюжетної лінії», програми для більш старших дітей це вже «тематичні та структуровані фільми» (наприклад, «Пори року», «Мій день», «Моя родина, мій дім, моя вулиця», «Дітям про звірят» тощо).

Диски розбиті По трьом возрастНиМ категоріям: для дітей до 9 місяців від 9 до 18 місяців, і з 18 до 24 місяців.

Серія навчальних дисків для самих маленьких «Я все можу!» Стала переможцем виставки «Іграшки та ігри — 2008, ідея розроблена на основі Авторської методики «Уяви-сообрази-преобрази», яка Розроблена групою педіатрів і психологів з урахуванням вікових особливостей малюків.

Сайт продукції — http://www. yavsemogu. ru/