Дитина не хоче прибирати іграшки? Заведіть «Жадібну коробку»!

Опубликовано:

Ось сиджу і оклеиваю красивою папером стару коробку з-під DVD-плеєра. Навіщо, запитаєте ви? З задоволенням відповім! У вихідні були в гостях у однієї знайомої. Треба зауважити, що її Славка і Прошка – просто подарункові варіанти дітей: розумні, слухняні. Одна біда (а, може, щастя) – хлопчики! Іграшок – купа, а місце дислокації – вся квартира! Люба билась-билась за порядок в будинку і навіть лаялася, поки не натрапила в якомусь журналі на раду за «прибирання» (спасибі авторам!) і не втілила його в життя.

Суть ради у наступному: щоб діти не ображалися на маму, у якої теж не залізне терпіння, за те, що іграшки «вигнані» у відро для сміття за возлежание в неналежному місці, роль «перста караючого» відводиться іншій особі, а саме – красивій коробці (яка повинна бути тим більше, чим більше дитячих речей розкидано по вашій квартирі). У Люби це коробка з-під монітора, я сподівалася, що поки обійдемося вмістилищем меншого розміру.

Коробка ця хоч і гарна, але жадібна непомірно! Кожен вечір в певний час сімейно у неї «з'їдається» (міститься) все, що знаходиться на неналежному місці. І не видається бажане вміст ні під яким приводом до кінця тижня. Вважається, що якщо ця річ була так тобі необхідна, що ти не міг кинути її на підлогу, абсолютно не подбавши про її безпеки, а раз вона виявилася не там, де треба було, отже, без неї чудово можна обійтися пару-трійку днів. Так мало цього: кожен повинен «відпрацювати» своє добро суспільно корисною працею, тобтознову ж сімейно проводиться недільна прибирання квартири. Люба стверджує, що діє коробка безвідмовно!

От і сиджу тепер – коробку оклеиваю. Дочка у мене за собою прибирати навчилася, а син останнім часом щось машинки в «гараж» ставить після п'ятнадцятої прохання і погрози «відправити їх назад в магазин».

Діти мені тут вже натякнули, що Жадібна коробка лопає абсолютно все без розбору! Ой, дівчатка, побіжу! А то коробка майже закінчена, а я з ранку вишивку в шафку не прибрала, а на столі залишила...