Тригранні олівці

Напевно, багато хто з вас бачили у продажу так звані тригранні олівці і швидше за все здивувалися їх (як правило високої) ціною, і задумалися про те, чому той же самий шматок графіту в деревинці круглої форми коштує в три рази дешевше.

Щоб відповісти вам на це закономірне питання, розповім трохи про тригранних олівцях. Тригранні олівці Призначені головним чином для самих маленьких художників і найважливіше їх відміну від круглих або шестигранних полягає в тому, що На цих трьох гранях природним чином розташовуються на три пальці — великий, вказівний і середній. Таким чином, як би дитина не крутив олівець, він завжди візьме його правильно, завдяки цій самій нескладної хитрощі. І юний художник, сам того не підозрюючи, під час малювання або розфарбовування буде Готувати руку до подальшого листа. Зрозуміло, в перший раз ви повинні показати дитині, як тримати олівець у руці саме пальчиками, оскільки, якщо малюк буде вистачати його в кулачок, то різниці між тригранним олівцем або круглим, так само як і користі, вже не буде ніякої.

Для самих маленьких підійдуть Більш товсті і короткі трехгранки з м'якими закругленими гранями, а Дітям старшого віку і ближче до школи можна купити і Більш тонкі тригранні олівці, звичної довжини і з більш вираженими гранями.

Ще один Плюс таких карандашиков перед круглими наприклад — вони Не скочуються по столу під час малювання.

До речі, часто виникає питання — чи є спеціальні точила для тригранних олівців. Таких точілок немає, але Олівці з легкістю точаться і простими точилками з круглими дірочками, головне, щоб за розміром для олівця підходила.

В асортименті продукції різних фірм-виробників є кольорові тригранні олівці самого різного розміру і товщини, випускають тригранними і прості олівці, воскові крейди.