»Спецодяг» майбутньої мами: вибираємо трусики

Якщо ви вже придбали допологовий бюстгальтер, то наступною покупкою в додаток до нього, швидше за все, стануть трусики для вагітних. Напевно їх купівля доведеться на 4-5 місяць, коли в звичайному нижній білизні вам стане трохи дискомфортно, а збільшений животик буде туго перетиснутий гумкою.
На відміну від звичайних, труси для вагітних випускаються спеціально для майбутніх мам і враховують їх фізіологічні зміни. Вони зручні, завдяки підтримуючої гумці і кроєм (фасон такий, що на відміну від звичайних трусів більшого розміру, «вагітні» трусики не сповзають і не скручуються), який враховує зростання животика і легко підлаштовується під нього.
Оскільки трусів, очевидно, знадобиться більше, ніж бюстгальтерів, зазвичай вони продаються в упаковці по 2-3 штуки.
Але жінка завжди залишається жінкою, і вимоги стилю з появою живота і ранкового токсикозу нікуди не зникають. Тому трусики для вагітних випускаються в різній колірній гаммі, різноманітних фасонів і двох видів.
До першого виду відносяться труси-максі: у них передня частина набагато вище задньої і повністю закриває живіт. У другого виду, трусів-міні — занижена талія з широкою м'якою гумкою, і призначені вони для носіння під животик». Обидві моделі зручні і їх придбання залежить від того, який одяг ви збираєтеся носити. Так міні вдало поєднуються з джинсами і брюками на стегнах, а максі незамінні в холодну пору року, коли мама потребує додаткового захисту від вітру та холоду.

Фото з сайту www. maga3in. ru

Окремо хочу сказати про трусиках-міні. Тут тобі і стрічки, мережива, і зручна гумка... Але після покупки пари таких спеціальних трусиків для вагітних, я зрозуміла, що їх з легкістю можна замінити звичайними «невагітними» із заниженою лінією талії і широкої пришивной (а не вшитою всередину!) гумкою, тільки на розмір більше. Що непогано дозволяє заощадити, оскільки ці самі трусики легко можна носити ще півроку-рік після пологів, поки не повернетеся в колишню форму, а спеціальні трусики для вагітних значно дорожче звичайних. Судіть самі: наші вітчизняні ФЕСТ коштують приблизно 160 — 300 руб., імпортні порядку 650-800 руб.
Фасонів і міні-і максі — існує кілька.
1. Любителькам максимально відкритого білизни виробники припасли стрінги. Якщо мова йде про холодний час року, взимку все ж найбільш доречний такий фасон з закритим животиком. Якщо ви виберете модель з натурального волокна з додаванням лайкри, то стрінги дадуть вам і максимальну еластичність, і комфорт облягання, і непомітні під одягом стегнові шви.

Фото з сайту odetta. ru

Оскільки це занадто відкрита модель, слід звернути увагу на те, наскільки теплою, захищає від холоду буде одяг, і на потрібний розмір трусиків, тому що вузькі бічні частини можуть врізатися і травмувати шкіру, призвести до розтяжок.
2. Для більш консервативних майбутніх мам підійдуть трусики-сліпи — зазвичай бавовняні (іноді з додаванням еластану) з неглибоким вирізом пройми ніг і стегна, з суцільною задньою частиною.

Фото з сайту www. modamam. ru

Варіації: занижені, з талією проходить під животиком і завищені сліпи, м'яко облягають пузико.
3. Труси-шорти — представляють із себе ті ж сліпи, плюс дуже низький виріз на стегнах (як у шорт типу «боксер»). У зимові холоди або осінні вітри майбутня матуся в них може відчувати себе затишніше. Порада: вибирайте безшовні моделі, оскільки шви сильно виділяються і з-під штанів, і з-під спідниць.
4. Для особливо морозних днів є можливість прикупити панталони (або «штанці»).
5. Бандажні труси — поєднують у собі нижню білизну і функціональність бандажа, завдяки вшитою підтримуючої стрічці.
Як і все інше нижня білизна для вагітних, трусики шиються в основному з бавовни, з додаванням гіпоалергенних штучних волокон (ПАМ, тактель, мікрофібра, еластан), які дозволяють білизні бути більш стійким до прання і підвищують її еластичність. Тим не менш, зверніть увагу на те, щоб вставка у трусиків була бавовняної, а самі трусики не обмежували рухів і не врізалися. Тому що під час вагітності підвищується ризик захворювань кандидозом, алергічними реакціями, а білизна, стискує руху, синтетичне «не дихає» провокує загострення хвороб.
Як кажуть продавці магазину для вагітних, найчастіше майбутні мами вибирають трусики гігієнічного білого кольору, який стоїть в одній лінійці з класичними чорним і тілесним (бежевим). В якості бонусу можна вибрати моделі рожевого або блакитного кольорів, а також з мереживною обробкою або повністю гіпюрові.

Фото з сайту teddymarket. ru

До речі, мереживо в стегнові вирізи трусиків вшивають не тільки з декоративної, але і з чисто практичною метою — воно делікатніше порівняно з гумкою, тому повним жінкам краще вибрати саме такі моделі.