Спагетті з «морським» соусом

Точно не скажу, наскільки «полезняшка», але за цим рецептом «вкусняшка» точно вийде. Особливо для таких любителів морепродуктів як я або мій синочок.
З приводу одного з складових цієї страви, а саме ікри «заморської», але не баклажанної, а червоною, на Мінібанді трохи не розгорілися баталії. Думаю, що на подібні роздуми може наштовхнути і інший інгредієнт цієї страви — креветки. Залишимо роздуми з приводу доцільності їх споживання малолітніми гурманами і просто побалуємо себе улюблених.
О, придумала, як можна вписати цей рецептик у формат Мінібанди — припустимо, що він непогано позначиться на вагітних

Як велика шанувальниця пасти (тобто макаронів по-російськи) з відповідальністю заявляю, що традиційно довгі тонкі макарони готують з соусами з морепродуктів. Тому вибираємо «правильні» Спагетті з твердих сортів пшениці (на таких зазвичай написано «дурум»), жовтуватого кольору з глянцевитой поверхнею, близько 200 грам. Відварюємо в підсоленій воді (не промиваємо!).
Креветки Варено-морожені (500 гр.) заливаємо окропом, залишаємо до охолодження води і чистимо. Якщо креветки вже без панцира (от пощастило!), то їх знадобиться грам 200.
Поки варяться макарони — готуємо соус. Для цього на маленькому вогні розігріваємо 200 мл. вершків (краще 33% жирності), але підійдуть і менш жирні.
Оскільки мої діти вже досить великі і добре переносять цитрусові, то спочатку наведу класичний варіант — до вершків додаємо Чайну ложкуАпельсинової або свіжої лимонної цедри і 2 столові ложки Апельсинового або лимонного соку. Робити це потрібно маленькими-маленькими порціями і при постійному помішуванні, інакше вершки можуть згорнутися.
Увагу «алергенним»! Сік цитрусових легко замінюється кислим яблучним соком.
Далі як «непитущий і язвенник» я відходжу від традиційного рецепту, який говорить, що в соус потрібно влити Столову ложку коньяку або майже чверть склянки білого вина (можете спробувати, до речі) і, оскільки готую на всю сім'ю, зупиняюся на «дитячому, безалкогольному» варіанті — додаю чверть склянки рибного бульйону (а іноді і зовсім без нього).
Потім соус трохи уварюємо (краще в толстодонной посуді — так менше ймовірність, що пригорить) і додаємо будь-які Прянощі за смаком І бажанням. Тепер соус трохи остудити і додати в нього Червону ікру, грам 50-60. Перемішати... м-м-м, смакота!
У сковороді розігрійте трохи олії, викладіть в нього креветки, прожарте хвилини дві (більше не треба, а то жорсткими стануть), потім туди ж відправте спагетті, ще пару хвилин прогрійте. І все — викладаємо спагетті на тарілки, поливають соусом. І уплітаємо ту за обидві щоки!