Школяр 2008

Департамент освіти запевняє, що «екіпірувати школярів від А до Я» можна напередодні нового навчального року, відвідавши центральний виставковий зал «Манеж» на Манежній площі. До 28 серпня буде проходити ярмарок шкільних товарів у широкому сенсі цього слова — організатори обіцяють, що відвідавши виставку «Школяр 2008» ви зможете знайти все, що завгодно від шкільної форми до носової хустки. До речі, розвідка донесла, що там же виставляються ще й деякі фірми виробники іграшок, наприклад Филиппок і Вальда, так що у вас, дорогі батьки, є можливість не тільки екіпірувати до школи дитини старшого, але і прикупити що-небудь цікаве для малюків. На виставці працюють ігрові та спортивні майданчики, так що сміливо вирушайте за покупками разом з дітьми.