Російська одяг для ваших дітей

Отже, знайомтеся: Марка дитячого одягу «Олена». Торгова марка «Олена» «народилася» в жовтні 2007 року в Ульяновську. З тих пір фабрика «Олена» виробляє великий асортимент якісного одягу для дітей від народження і до 8 років, на яку з гордістю кріпиться ярлик «Зроблено в Росії».

Весь одяг виробляється у кілька етапів, кожен з яких ретельно контролюється для виключення виробничого браку і підвищення якості продукції. У своєму виробництві компанія намагається використовувати виключно якісна сировина і матеріали. Вся продукція шиється в Росії.

На сьогоднішній день в каталозі марки представлено Понад 1500 моделей, і кожне нове надходження поповнює асортимент на 2-3 моделі.

Весь одяг виготовляється з якісного полотна, за лекалами, виготовленим По ГОСТу. Устаткування для розкрою має дуже точний крій виробів, а тому готовий одяг виходить міцною і відмінно сидить на дитині.

На фабриці «Олена» сучасне швейне обладнання та кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи на швейному виробництві.

Ось одна з цікавих машин – Вишивальний автомат Tajima

Художник розробляє малюнки та вводить їх в програмне керування автомата, після чого він дуже точно і акуратно переносить вишивку безпосередньо на виріб.

Тільки після перевірки виріб пакується і підготовляється для відправки в Москву на розподільчий склад.

Тут всю продукцію розкладають по полицях у відповідності з існуючою системою зберігання. При необхідності складські працівники за декілька хвилин зможуть знайти потрібний товар.

Московський склад компанії знаходиться за адресою Дмитрівське ш. ОПХ Ермолино д. 53

Тим, кому зручно забрати товар самостійно, можуть приїхати на склад. Детальна схема проїзду знаходиться в розділі «Самовивіз».

Як тільки ви зробили замовлення на сайті і оплатили рахунок, відразу ж починається формування вашого замовлення і він максимально швидко надходить у транспортну службу.

А ось так виглядає замовлення, оформлене в роздрібному інтернет-магазині

А тепер розповімо про деяких моделях Торгової марки «Олена».

Для самих маленьких модників фабрика «Олена» виробляє зручні та яскраві комбінезони. Вони пошиті з високоякісних бавовняних тканин, які не викликають алергії на шкірі малюка, будуть м'якими і приємними в шкарпетці. Модельний ряд різноманітний.

Є комбінезони для офіційних зустрічей.

Є моделі веселіше: з ягідками полуниці або забавними мордочками тварин

Такі комбінезони підійдуть як хлопчикам, так і дівчаткам. Для дівчаток трохи постарше є симпатичні сукні з вишивкою.

У такому вбранні можна і на свято і на кожен день. Вони виготовлені з бавовняних тканин. Все натурально і зручно.

Дівчаткам з середньої вікової групи можна рекомендувати придивитися до суконь від «Олени» веселий горох і смужку.

Таке «літній» поєднання відмінно піднімає настрій дитини і вигідно виділяє його на будь-якому святі. До того ж, морський стиль як і раніше в моді.

І, нарешті, для дівчаток-школярок торгова марка «Олена» відшиває легкі, зручні сукні з оригінальними принтами.

В такому віці дуже важливо залучати до себе увагу протилежної статі і «хизуватися» перед однолітками. Тому яскраві фарби і цікаві принти — це те, що треба для наряду на шкільну дискотеку.

Ми сподіваємося, що зовсім скоро дуже багато наші виробники стануть затребуваними і їх продукція завоює серця мільйонів співвітчизників. Наші діти, коли виростуть, не будуть знати, що таке китайський ширвжиток, а будуть носити тільки якісні товари російських брендів. Вже сьогодні ви можете наблизити таке майбутнє. Зайдіть на alena-shop. ru виберіть обновку вашому малюкові!