Різнокольорові олівці

Одного разу на прогулянці з дітьми (я працювала вихователем у дитячому садку) я з подивом виявила, що мої вихованці не знають практично жодної гри з тих, якими ми із захватом віддавалися в їх віці в дитинстві. Так, наприклад, я відкрила для них крейда, використовуючи які можна влаштувати масу цікавих ігор.

По-перше, крейдою банально можна Малювати. До речі, вперше малювати крейдою мій син спробував у віці 10 місяців, з захватом сидів на асфальті і водив туди-сюди крейдою, періодично його облизуючи. Мамам таких же «ранніх» художників раджу купувати крейди тільки білого кольору без барвників і стежити, щоб обгризалась не та ж сторона, що порається по асфальту

З малюванням, між іншим, теж можна влаштувати багато цікавих ігор, наприклад, «Намалюємо по частинах». Кожен учасник малює тільки по одній деталі, а потім за годинниковою стрілкою художники міняються місцями і підмальовують до вже наявної іншу деталь, за кілька змін авторів картини будуть готові. Або ось ще — кожен малює якісь Каляки-маляки, а помінявшись місцями і опинившись перед чужою безглуздою картиною, потрібно створити з неї що-то вже більш осмислене, намагаючись зрозуміти, на що найбільше схожі ці каляки-маляки. Ще одне захоплююче заняття для дітей постарше цеМалювати з закритими очима по інструкції, причому давати вказівки може як дорослий, так і навпаки дитина, а дорослий буде малювати.

По-друге, улюблена гра нашого дитинства — Класики, виявилася цікавою не тільки дівчатам, а й хлопцям. До речі, і чемпіоном зі стрибків у квадратики у нас в групі був саме хлопчисько.

І наостанок, хіт наших весняних прогулянок — «Хто найвлучніший?». Потрібно намалювати на асфальті кілька гуртків різного розміру і по черзі з неболшого відстані намагатися потрапити всередину яким-небудь камінчиком, паличками або м'ячиком.

Загалом, як бачите, крейди — один з найдешевших способів доставити задоволення і дітям, і дорослим! Купіть пару коробочок з різнокольоровими крейдами і насолоджуйтеся!