Подорож в Лондон

Кілька корисних порад тим, хто незабаром вирушить до Великобританії. Таке місто, як Лондон, приваблює мільйони туристів з усього світу своєю історією, пам'ятками та визначними пам'ятками, але, прогулюючись по британській столиці, туристам важливі не тільки пам'ятки культури та архітектурні композиції, але і такі прості питання - де поїсти, як дістатися і де влаштувати шопінг.

Ось кілька корисних порад тим, хто купив квитки Київ-Лондон kiyavia.com і незабаром відправиться до Великобританії:

• Якщо вам потрібно зробити в Лондоні якісь покупки, то врахуйте, що магазини в британській столиці відкриваються в 9-30 ранку і закриваються о 17 годині, а в неділю практично все не працюють, за винятком великих торгових центрів і великих магазинів, які можуть працювати весь тиждень.
  • Найдешевше харчуватися в Лондоні в фаст-фуді, тому туристи найчастіше відвідують бари і сендвіч-кафе, де замовляють великі сендвічі, легкі салати і кави або чай.
  • Найпопулярнішим лондонським транспортом є метро. У метрополітені Лондона є 12 ліній, які охоплюють майже всю його територію. Відкриття дверей вагона відбувається не автоматично, а після натискання кнопки, тому радимо спочатку постежити за місцевими жителями, як вони з цим справляються.

До речі, квиток викидати потрібно не відразу, так як він знадобиться вам на турнікеті при виході. Щоб заощадити на транспорті, варто відразу ж купувати проїзний на тиждень, який діє в метро і автобусах.

Звичайно, туристам варто покататися і на відомому двоповерховому автобусі червоного кольору, який всі ми пам'ятаємо по урокам англійської в школі. До речі, якщо вам знадобиться викликати таксі, то врахуйте, що автомобіль чорного кольору буде коштувати дорожче, ніж інші.

Їхати в Лондон на своєму автомобілі варто лише досвідченим водіям, так як через лівостороннього руху потрібно бути подвійно уважним і обережним. Також не забувайте, що у Великобританії все користуються ременями безпеки.

Розетки в Лондоні відрізняються від наших (в них 3 штекера), тому захопіть перехідник або купіть вже на місці (можна взяти і на ресепшені готелю), якщо ви будете користуватися електроприладами.