Кулінарні майстер-класи для дітей та батьків

Але як організувати такий захід? Якщо це робити вдома, то велика компанії в кухні стандартної квартири навряд чи зможе поміститися. Знову ж, після такої невгамовної компанії одна прибирання може зайняти півдня. Звичайно, батькам не дуже-то хочеться витрачати на це час і сили у вихідний день. Однак, рішення є.

Велику компанію дітей можна відвести в кулінарну школу, де їх навчать готувати, розуміти особливості тих або інших продуктів і просто допоможуть весело та з користю провести час. Це може бути майстер-клас або спеціально організований для вашої компанії свято.

Які переваги у такого формату дитячого свята?

· Не потрібно вигадувати додаткові конкурси, ігри та інші розваги для дітей, вони будуть зайняті готуванням.

· Малюки будуть зібрані в одному місці, не доведеться бігати за кожним або шукати тих, хто занадто загрався.

· Всі діти будуть залучені в процес, працювати в команді, а значить, ніхто з них не буде сумувати чи сумувати на самоті.

· Немає необхідності накривати на стіл або готувати багато. Маленькі кухарі приготують їжу самі і будуть раді спробувати її, а також почастувати своїми творіннями батьків та інших гостей.

· Готування сприяє розвитку дрібної моторики.

· Дітки отримають уявлення про кухонного начиння, дізнаються назви деяких нових приладів і їх призначення, а також зможуть дізнатися, як і з чого готують їх улюблені страви.

· Заохочуючи у малюка інтерес до кулінарії, ви отримаєте незамінного і працьовитого помічника на кухні.

Мама, тепер я тобі буду смачно готувати

У таких кулінарних школах зазвичай викладають справжні професіонали, які люблять свою справу і розуміють як навчити йому інших. Але є кулінарні школи, в яких працюють не тільки висококласні шеф-кухаря, але і чудові ведучі. Наприклад, у Кулінарній школі «Хліб і їжа» Майстер-класи ведуть кулінари з досвідом роботи на ТБ, з великою кількістю написаних кулінарних книг і статей.

Вони розповідають про приготуванні їжі цікаво, яскраво, так, що весь процес приготування страви перетворюється на захоплююче шоу. Діти особливо люблять. Вони включаються в цю гру і починають творити разом з ведучим.

А провідні у цій школі дуже досвідчені та відомі:

Олена Спіріна — автор безлічі кулінарних книг, співавтор і ведуча програм «Просто смачно», «Чесний хліб» і «Хліб! Є!» на телеканалі «Кухня ТБ», гастрономічний оглядач і перекладач, колумніст журналу «Гастроном».

Ольга Сюткіна — фахівець з російської кухні, автор багатьох книг і публікацій в журналах «Гастроном» і «Хліб Сіль».

Ірина Чадеева — кулінарний блогер з кількома тисячами відданих передплатників, головний «пироговед» країни, любить піч разом зі своїми синами і навіть написала кулінарну книгу для дітей «Диво-випічка», яка вже витримала кілька видань.

І це тільки маленька частина супер професіоналів і майстрів, які проводять свої кулінарні майстер-клас для дітей у Кулінарній школі «Хліб і їжа».

Якщо ви вирішите навчити своїх дітей смачно готувати і залучити в цікавий світ кулінарії, то приведіть їх в кулінарну школу «Хліб і їжа» .

Адреса: М. Проспект Миру, Слюсарний провулок, 2 д.

Найближчі заняття:

04 лютого 11:00-14:00

Тема: все про яйцях

Ведучий: Олена Спіріна

Як зварити яйце потрібної консистенції, ніж омлет відрізняється від яєчні, як приготувати домашній майонез?

07 лютого 17:00-20:00

Тема: фарш

Ведучий: Олена Спіріна

Готуємо бургер, пельмені, пастуший пиріг.

09 лютого 10:00-13:00

Тема: пироги і пиріжки

Ведучий: Олена Спіріна

Печемо пироги, смажимо пиріжки з різною начинкою.

12 лютого 11:00-14:00

Тема: Печемо з дітьми. Цукор

Ведучий: Ірина Чадеева

Робимо карамель, помадку, цукрові корони і вівсяне печиво.

19 лютого 11:00-14:00

Тема: шоколад

Ведучий: Ірина Чадеева

Готуємо з дітьми. Всіма улюблений шоколад. Печемо брауні, печиво з тріщинами, фондани і робимо цукерки.

25 лютого 11:00-14:00

Тема: Ах, картопля! Смакота!

Ведучий: Олена Спіріна

Готуємо страви з картоплі. Печемо, смажимо, варимо.

28 лютого 17:00-20:00

Тема: Готуємо курку!

Ведучий: Олена Спіріна

Готуємо курку! Нагетси, запечені ніжки, суп з фрикадельками.