Кого бажаєте?

Пам'ятаєте, колись на уроках біології вчителька щось захоплено розповідала про якісь Х і Y хромосоми? Не пам'ятаєте? Звичайно, які ж тут хромосоми-ліпосоми, коли Льоша з сусіднього Б, на великій перерві довго-довго дивився на вас дуже загадковим поглядом, а потім щось сказав своєму другові Петі. Згодна, набагато цікавіше думати про те, що ж саме сказав цей симпатяга, ніж уважно слухати нудну училку.
А ось, до речі, зовсім даремно ви не захоплювалися в школі біологією-анатомією, адже тоді питання, хто саме оселиться у вас у животику, не мучив би вас зараз з такою страшною силою. Ви розслабилися, віддалися на волю випадку, прийшли до висновку, що виросте, сам вирішить, і насолоджувалися власне процесом. Але, раз вже цей шкільний предмет з якоїсь причини минув вас стороною, тоді дозвольте розповісти вам про народні методи планування статі майбутньої пузожителя.

По-перше, врахуйте, що стать дитини залежить від того, в який час доби ви займаєтеся любов'ю. Адже для тих пар, які хочуть хлопчика, оптимальним часом зачаття буде ніч, коли на небі світить неповна місяць. Тільки врахуйте, що день повинен бути непарним, приміщення прохолодним, а погода спекотною й сухою. До речі, сподіваюся, що уроки географії ви вчили все ж краще, ніж анатомію, тому що, щоб зачати хлопчика треба буде обов'язково купити компас і врахувати, що стародавні китайці вважали, що оптимальним положенням жінки під час сексу буде те, коли її голова спрямована на північ. Звичайно, всі перераховані вище умови не дадуть 100% результату, якщо ви не надінете під час акту футболку, іНе будете дотримуватися найсуворішу дієту.

Розумні французи давно запропонували мамам майбутніх пацанят їсти м'ясо, бажано з кров'ю, рибу, правда, не думайте, що кухлик пива з вареними креветками і келих шампанського з чорною ікрою приведуть до бажаного результату. На жаль, креветки і ікру: червону, чорну (не знаю що там з приводу заморської баклажанної) не можна віднести до мальчиковим продуктів. Зате, можна без обмежень поглинати черешню і банани, ну і персики з апельсинами теж не зашкодять. Стародавні греки, у свою чергу пропонували плануючої дамі три рази в день випивати сік блашниці дизентерійної, попередньо постячись сорок днів перед вночі зачаття (чудовий спосіб для бажаючих паралельно схуднути).

До речі, тим, кого не злякали вищеперелічені умови, хочу запропонувати наступний метод, дуже поширений в освіченій Європі, правда, застосовували його переважно в середні століття, але адже дідівські методи вони самі надійні, чи не так? Отже, заберіть з батьківського дачі сокиру, покладіть його під подушку і нехай ваш чоловік в самий відповідальний момент вихоплює його з-під подушки, заносить над вашою головою і кричить: «Щоб ти мала хлопчика!».Єдине, історія замовчує про кількість чоловіків стали, після застосування даного методу вдовцами, але на що не підеш, щоб, нарешті, отримати бажаного спадкоємця замків, маєтків або хоча б однушки в Південному Бутово.

Якщо ж ви хочете дівчинку, то тут все набагато гуманніше, потрібно надіти на голову дружини капелюх і шепотіти їй на вушко ніжні слова. В харчуванні, відповідно, повинні переважати солодощі, яблука, груші, мед і особливо шоколад. Компас, правда, все одно стане в нагоді, так як голова жінки тепер має розташуватися на південь.

Я вже не буду розповідати про необхідний режим сексуальних відносин і фази місяця, хоча, звичайно ж, це теж важливі умови. Хотілося б лише сказати, що хто б у вас в результаті не вийшов, адже це все одно буде ваш улюблений і бажаний малюк, чи не правда?