Готуємося до холодів (моделі зимового одягу для коханих «ходунків»)

Якщо ж ваш малюк вже намагається ходити і досить активний, то прийшла пора купувати комбінезон або комплект.

Фото з сайту allmarkets. ru

Зверніть особливу увагу на блискавку (найчастіше саме дрібні деталі говорять про те, як довго і «добро» прослужить вам річ — вона повинна бути без деформації, неприпустимий тугий або занадто легкий хід. Щоб крізь блискавку не проникав вітер зверніть увагу на наявність зовнішньої захисної планки і внутрішнього клапану, який буде охороняти від «заїдання» блискавкою при застібанні підкладки або нижній одяг.
Щоб блискавка не вдарила» підборіддя або шийку малюка, в багатьох моделях передбачена «захист» — вшитий в комір тканинний куточок.
Краще якщо комбінезон буде з гумками на рукавах і штанинах (не зайвою буде гумка і на талії), що запобігатиме потраплянню снігу. Щоб рукава і штанини більш щільно прилягали до кінцівок, їх не тільки збирають на гумку, але і часто постачають внутрішніми щільними манжетами — річ чудова (перевірено на своїх дітей)!
Не варто зупиняти свій вибір на об'ємних, дутих моделях, наївно вважаючи, що «чим товще — тим тепліше», нові високоякісні матеріали дозволяють виробляти верхній одяг для малюків і тоненьким, і теплою і зручною. Повірте, п'ять шарів синтепону тримають тепло нітрохи не краще, ніж один шар изософта.
Тепер звернемо увагу на капюшон: він повинен бути «з запасом» (на шапку), але не дуже широким — інакше його наявність втрачає всякий сенс. Вшита гумка або затягується куліска з фіксатором забезпечать повне і регульоване прилягання капюшона до голови.

Горловина не повинна залишати відкритою шию, але і не тиснути і не закривати рот. Нещодавно дізналася, що для частоболеющей простудними захворюваннями малечі немає гіршого «подарунка», ніж шарф. У дітей організм влаштований так, що нерівномірний прилив крові до яким-небудь органам, та ще й на морозі, веде до захворювань. А що робимо ми, коли перетягуємо горло шарфом або закриваємо ротик, «щоб вітер не потрапив»?
Для активних «падунов» на деяких моделях комбінезонів передбачаються зносостійкі, підсилені вставки на колінах, ліктях і сідницях.
В ідеалі для завзятого, бігає дитини, на мій погляд, потрібно вибрати комбез з непромокаючої і непродуваемой тканини, з проклеєними швами і підкладки з напівсинтетичних матеріалів, які не будуть занадто активно вбирати вологу тіла.
Як би не був чарівний своєю комбінезон, все ж більшість батьків рано чи пізно змінюють його на комплект — куртку зі штанами. Не стали винятком і ми.

Фото з сайту ohara. com

Комплект, що складається з куртки і напівкомбінезона зручний тим, що дозволяє легко регулювати довжину штанів, можливістю прикупити до нього додаткові штанці на непередбачений випадок (малюк впав, промок, забруднився і т. д.), що моєму синові, як «новачку» садиковського життя просто необхідно. А ще комплект полегшує природний процес «потреби в туалет», який чомусь застає нас в самий невідповідний момент. Коли малюкові стає жарко (наприклад, в магазині чи в транспорті), куртку можна зняти, а комбінезон дозволяє тільки розстебнути його.
Критерії для покупки комплекту в основному схожі з тими, що пред'являються до комбінезонів. При виборі куртки зверніть увагу на рекомендовану довжину — вона має прикривати верхню половину стегна.
Ще одне непогане пристрій для курток — подвійна гумка або куліска (низом і по талії). Оскільки часто тільки нижня гумка не виправдовує свого призначення і курточка весь час задирається вгору, оголюючи спинку. Обов'язково подивіться на подвійну застібку (зазвичай блискавка дублюється кнопками) — для дітей таке дублювання просто необхідно.
Штанці краще вибрати у вигляді напівкомбінезона (на моєму тонюсеньком синочкові без опуклостей-увігнутостей навіть з ременем звичайні штанці не тримаються) — достатньо один раз відрегулювати довжину лямочек, а потім надягати і знімати їх лише розстебнувши блискавку.

Фото з сайту modamix

Дублянки або шубки для малечі, на мій погляд, кілька практичний варіант. І підходить хіба що для «парадних» виходів як не основною, а додатковою одягу.
А ось років з п'яти дівчат цілком може підійти стильне пальто або напівпальто — стьобана на пуху або штучних утеплювачі.