Чи складно створити сім’ю

Опубликовано:

Сім'ї створюються швидко. ЗАГС, реєстрація, галаслива весілля, народження дитини. Все найцікавіше буде трохи пізніше. Багато уми б'ються над проблемою збереження сім'ї, не бачачи головного. Давайте розглянемо це разом.

Коли двоє планують створити сім'ю , чи знають вони що уживуться разом? У кожного свої звички, вона годинами миється у ванній, він обожнює їздити на риболовлю у вихідні з друзями. Як звикнути один до одного? Можна спробувати жити разом, без батьків, деякий час до офіційної реєстрації. Це допоможе зрозуміти один одного, дізнатися ближче і вирішити - чи варто звикати до чужих звичок або не варто.

Батьки можуть впливати на своїх дітей і дуже сильно. Іноді, щоб уникнути такого впливу досить мати роботу і заробіток, який дозволяє вести самостійне життя. Це добре, коли пара у віці за 20 років. Це дозволить показати батькам власну незалежність. Але в більш молодому віці, частіше за все батьки вирішують за своїх дітей.

Робота роботою, а грошики нарізно. Нові сім'ї просто зобов'язані створювати окреме гніздечко і обов'язково окремо від тат і мам. Нехай самі формують свої сімейні традиції, сімейні правила, свої внутрішні взаємини. Але це буде своє і тільки своє, зі своїми плюсами і мінусами. Звідси випливають попередні пункти.

Малюки. Зробити так, щоб з'явилася нова життя не так складно, проблема в тому, щоб виростити хорошу людину. Для цього потрібна не тільки любов, а й фінансова складова. Кожній дитині просто необхідно постійно відчувати любов і підтримку рідних, відчувати мир і спокій, впевненість у завтрашньому дні.

Треба визнати, що багато молодих сімей з'являються спонтанно, не аналізуючи те, про що було сказано раніше. На жаль, дуже часто молоді сім'ї швидко припиняють своє існування.
Можете заперечити, що не кожна молода сім'я має можливість навіть зняти кімнату і молодята змушені починати своє сімейне життя разом з батьками. Ну а якщо бюджет сім'ї незначний, чи буде дитина нещасливий при спілкуванні з дітьми, у яких фінансові можливості батьків набагато вище?

Випадковостей не буває. І краще не сім разів, а сто разів подумати і тільки один раз відрізати. Думайте, вважайте, і тільки коли з'явиться впевненість у собі, у своєму партнері, в своїх силах, тільки тоді йдіть в ЗАГС.