Як вибрати гироскутер для дитини?

Що таке гироскутер?

Гироскутер — це новий транспортний засіб, який управляється за рахунок динамічного балансування тілом людини і рухається за рахунок електричного мотора. Гироскутер дуже маневрене пристрій. На ньому можна рухатися вперед, назад, здійснювати повороти. Гироскутер може розвивати досить пристойну швидкість.

Як керувати гироскутером?

Керувати гироскутером з одного боку легко, а з іншого боку — не так просто. Для управління гироскутером необхідно навчитися тримати рівновагу і віртуозно балансувати тілом. При невеликому нахилі вперед гироскутер поїде вперед. Відхилення вправо або вліво — поверне. А якщо відхилитися назад, то включить задню швидкість. Для зупинки вам необхідно привести тіло в рівне вертикальне положення. Всі рухи потрібно робити плавно, без ривків. Інакше є небезпека падіння та отримання травми. Тому, в перший час, коли дитина буде вчитися керувати гироскутером треба обов'язково контролювати його і надягти захист: шолом, налокітники і наколінники.

Як правильно підібрати гироскутер?

Зовні всі моделі виглядають схоже, тому батьками нерідко опановує спокуса придбати один ховерборд для всієї родини. Такий варіант допустимий тільки якщо кататися по черзі з дорослими підліток буде. Для дітей до 12 років існують спеціальні моделі, які різняться в залежності від віку дитини. Вибирати саме їх потрібно з наступних причин.

Вага водія.

Для коректної роботи гироскутеров користувач повинен важити не менше 20 кг. Якщо умова не дотримана, то сигнал буде передаватися неточно і пристроєм буде дуже складно керувати. Є моделі які працюють від 17 кг

Швидкість.

Дорослі моделі здатні розганятися до 15-20 км/год, дитячі варіанти рухаються набагато повільніше, зазвичай не швидше 10-12 км/год. Це підвищує безпеку використання, при катанні на такій швидкості отримати травму набагато складніше. у гироскутерах з мобільним додатком можна обмежити швидкість.

Вага гаджета.

Гироскутер важить близько 10 кг, переносити його і дорослій людині не завжди зручна для дитини і зовсім ця вага буде непідйомним. Тому допомогу в перенесенні може знадобитися тільки молодшим школярам, а старші діти здатні впоратися і самостійно.

Дизайн.

Цей пункт менш важливий, так як деякі виробники і дорослих стали радувати соковитим, незвичайним оформленням. Правда, діти все ще в пріоритеті, тому що гироскутери для них зазвичай забарвлені в яскраві, насичені кольори.

Градація моделі за розміром коліс:

Розмір коліс — 6,5

Зазвичай купують для дітей від 7 до 10 років.

Підходить для катання по рівному покриттю (асфальт, рівна земля тощо) Долати перешкоди не більше 1 див. Дорослі теж можуть кататися. Мінімальний вага катається від 20 кг.

· Максимальна швидкість – 12-15 км/год

· Пробіг на одній зарядці — 2-3 години

· Вага водія до 100 кг.

· Вага гироскутера — 10 кг.

Розмір коліс — 8 (Transformers)

Що то середнє між 6,5 і 10. Для дітей 8-10 років і старше. І дорослих. Збільшений дорожній просвіт, можна кататися по землі, траві і т. п. Долати перешкоди не більше 3,5 див. Колеса не надувні. Світлодіоди вбудовані в крила.

· Максимальна швидкість 15 км/год

· Пробіг на одній зарядці 20-25 км

· Вага водія до 110 кг.

· Вага гироскутера 12 кг.

· Мінімальна вага – 20 кг

Розмір коліс — 10 або 10,5

Дана модель підійде дітям від 12 років і дорослим. Збільшений дорожній просвіт, можна кататися по землі, траві і т. п. Долати перешкоди не більше 4,5 див. Надувні колеса дозволяють не відчувати дрібні нерівності на дорозі.

· Максимальна швидкість 15 км/год

· Пробіг на одній зарядці 20-25 км

· Вага водія до 110 кг.

· Вага гироскутера 12 кг.

· Мінімальна вага – 25-30 кг.

А що ще може гироскутер?

Ви знаєте що може робити гироскутер крім того що просто перевозити пасажира з точки А в точку В? Давайте розберемося у всіх функціях цього пристрою, щоб врахувати їх при покупці:

Bluetooth і колонки

Ви можете програвати музику з вашого смартфона через вбудовані колонки гироскутера. В бюджетних моделях гироскутера вбудовані недорогі колонки, тому не чекайте чистого звуку. В преміальних моделях, наприклад, Chic Smart S3, варто якісна звукова система, яка дозволяє програвати музику на рівні хорошого аудіо центру.

Без цієї функції можна легко обійтися вставивши навушники в ваш смартфон і не дратувати перехожих тільки вами улюбленими мелодіями. Або якщо ви хочете домогтися зворотного ефекту підключіть телефон або плеєр до активної колонки, і нехай всі навколо танцюють

Додаток

Через мобільний телефон ви можете встановити максимальну швидкість, перевірити рівень заряду акумулятора, або налаштувати чутливість «акселератора».

Самобаланс

Нова функція автоматично вирівнює гироскутер в горизонтальне положення. Зручно — не треба кожен раз нахиляться і вирівняти гироскутер перед тим як стати на нього. Безпека — самобалансировка зводить до мінімуму можливість падіння людини навіть при наїзді на невеликі перешкоди.

Найголовніше призначення гироскутера — відірвати дитину від телефону, планшета, приставки, телевізора і відправити його на вулицю.

Висновок: не варто боятися нововведень і технічного прогресу. Звичайно, старі добрі велосипеди і самокати гарні і дуже корисні для дитини. Але, якщо ваше чадо бажає йти в ногу з прогресом і бути модним, мобільним і не відставати від однолітків, то не бійтеся придбати йому гироскутер. Він також корисний і для фізичного розвитку, для відчуття успішності. А може вам і самим потім сподобається на ньому кататися.