Вибираємо басейн для малюка

Є маса причин придбати басейн на дачу для вашого малюка, особливо, якщо найближчий водойму знаходиться далеченько від ваших дачних просторів, а погода обіцяє бути спекотною. Мати власний, нехай і невелике, водойма зовсім не зашкодить. Тим більше багато діти, звикнувши до міської ванної, часто лякаються великих водних просторів, навіть якщо цими водними просторами виявляється маленький непоказний жабник. У такому разі басейн може стати відмінним першим кроком до того, щоб подружитися з водою.

Отже, ви зважилися придбати надувний оазис на свою дачну ділянку, не поспішайте, спочатку дайте собі відповідь на питання:

· Куди ви будете ставити? (визначитеся з розмірами басейну)

· Чи є у вас можливість наповнити басейн чистою водою?

· Куди ви будете зливати воду, коли знадобиться її поміняти?

Якщо, поміркувавши, ви зрозуміли, що місце для установки басейну у вас знайдеться, чиста вода для нього теж проблемою не буде, і місце для зливу брудної води на вашій дачній ділянці передбачено і ваша фазенда з-за удовольсвия мати басейн не перетвориться на болото, то пора дізнатися про те, якими бувають басейни.

За розміром розрізняють так звані Дитячі та сімейні басейни — маленькі дитячі, сімейні, відповідно, більш глибокі і великі. Перевага маленького басейну в тому, що вода в ньому легко прогрівається, для його зберігання і транспортування потрібно менше місця, його з легкістю можна використовувати в приміщенні і не тільки для купання, але також і для ігор, можна використовувати як сухий (якщо наповнити губками, наприклад) або кульковий басейн (якщо купити спеціальні порожні пластикові м'ячики).Малюкам до півтора років цілком достатньо маленьких басейнів з глибиною до 20 см., дітям старшого віку (до 3 років) підійдуть басейни з висотою борту до 50 см., старшим дошкільнятам можна купити басейн глибиною до 70см. Великі сімейні басейни можуть бути і невеликої глибини, але завдяки своїм розмірам, з легкістю вмістять і дорослих, яким буде зручніше контролювати плескаючихся у воді малюків. Сімейні басейни великих розмірів і глибини дозволяють використовувати великі обсяги води, що дозволяє зливати її значно рідше. Проте для їх експлуатації потрібен особливий догляд і додаткове обладнання — очисні насоси, водовідводи, насос для надування, тент, сходи, пристосування для очищення поверхні води.

Наступним кроком буде вибір між Надувним або каркасним басейном. Надувний басейн відрізняється невеликою вагою, легкістю в установці і експлуатації, невисокою ціною в порівнянні з каркасними побратимами. Найкращий варіант — повністю надувний басейн. М'яке надувне дно набуває особливого значення, якщо малюк буде сидіти або лежати в басейні, так і стояти так м'якій поверхні комфортніше, ніж на землі — плоске ж дно повторює всі особливості субстрату. Басейн з плоским дном, особливо якщо він невеликий за розміром, добре підійде для використання в приміщенні, на рівній поверхні або якщо ви придбаєте окремо спеціальну підстилку під нього. Каркасний розкладний басейн у складеному стані займає мало місця і важить небагато, легко встановлюється і відразу наповнюється водою, його стінки гнучкі, але міцні і утримуються у потрібному положенні самої товщею води. Каркасний басейн маленького обсягу запросто можна використовувати як пісочницю, якщо наповнити його піском, без найменшого ризику пошкодити його. Каркасні збірні басейни навіть в розібраному стані займають багато місця і важать пристойно, крім того припускають досить тривалий, правда не складний, процес установки перед експлуатацією — окремо збирається каркас, встановлюється дно і чаша басейну. Зате одного разу зібравши басейн можна використовувати його тривалий час, правда, для цього доведеться потурбуватися придбанням системи очистки води.

Використана інформація з сайту http://www.2mm. ru