Що подарувати на перший день народження?

Що подарувати на перший день народження? Деякий час тому це питання постало і переді мною, причому встав так, що вже не відкрутитися.

Бабусі, дідусі та друзі запитували, чи що подарувати Гриші на день народження, і я вирішила, що пора вже визначитися з відповідями. Пропоную свій список подарунків годовасику, в якому є речі абсолютно різні за ціною, масштабом і цілями, яким вони відповідають.

Якщо день народження вашої дитини, так само як наш, припадає на літо, то відмінним масштабним подарунком буде Велосипед, про те, як його вибирати і на що звернути увагу я вже відписалася тут.
Для щасливих володарів дачі підійде і ще один варіант подарунку, який ми випросили у бабусі з дідусем — Дитячий спортивний комплекс з гіркою, гойдалками і сходами. Якщо на вашій ділянці є де його прихистити, сміливо купуйте, малюк точно оцінить, особливо, якщо ви вже активно гуляєте з ним на дитячих майданчиках і знаєте, що йому найбільше подобається, то проблем з комплектацією вашої конструкції у вас не виникне, варіантів зараз безліч.
До речі, продовжуючи дачну тему, можна придбати Пісочницю і дитячий Басейн.
Виходячи з вікових потреб та інтересів малюка у віці року і старше, можна вибрати безліч різних цікавих і корисних іграшок.
Малюки дуже люблятьСпостерігати за якимись діями і процесами, тому чудово підійдуть скати для кульок, столики для гри з водою з водяними млинами і корабликами, рухомі машинки або заводні іграшки, коробочки, в які провалюються фігурки, а потім випадають крізь отвори внизу, будь-які іграшки, куди можна що-то просовувати і навпаки виймати (наприклад, ящики для сортування фігурок) припадуть малюкам по душі.
У цьому ж віці і трохи пізніше дітей дуже цікавить Процес розбору речей на частини вони з задоволенням розбирають і збирають, тому до місця припадуть пірамідки, фігурки з двох-трьох частин, що з'єднуються липучками, пазли з двох-трьох частин, дошки з картинками-вкладишами і т. п. Підійде і конструктор з великих, але легенів (м'яких або порожніх пластмасових) блоків.
Малюк вже проявлется Інтерес до творчості, тому під вашим керівництвом або навіть самостійно може малювати на мольберті або на спеціальному столику з піском (або манною крупою).
Рівень розвитку великої моторики вже достатній для того, щоб запропонувати дітям Цікаві і веселі тренажери, такі як гойдалки або машинки, рухатися на яких можна, відштовхуючись від поверхні ногами. Добре підійдуть каталки, які можна штовхати перед собою (на паличці) або іграшки, які можна тягнути за собою на верівці (зазвичай це цікаво дітям трохи пізніше, спочатку більше задоволення доставляє їм штовхання каталки перед собою).
Відмінним подарунком будуть різні Музичні інструменти — барабан, ксилофон, тріскачки, зараз виробляють масу варіантів навіть цілих музичних комплексів з кількома музичними інструментами.
Якщо у вас «читає» малюк, можна підібрати різні варіанти Цікавих нижек, з відкриваються віконцями, кнопками з музикою, вставками з тканин, які треба чіпати або гладити, різні сенсорні книжки з різними матеріалами і поверхнями, книги з шарудять, пищащими сторінками, книжки, в яких потрібно тягнути збоку язичок, щоб побачити чорно-білу картинку кольоровий і т. п. загалом, існує маса літератури, яку ваш малюк зможе самостійно читати
Багато малюки оцінять Будиночки-намети, яких зараз у продажу безліч — можна подарувати своїй дитині і просто будиночок, і вігвам, і юрту. Правда, майте на увазі, більшість моделей нейлонові, і за своїм воспитательскому досвіду скажу, що діти в наелектризованої одязі зі стоять дибки волоссям не найкраще видовище (ми в своїй групі в результаті згорнули намет досить швидко).
Загалом, варіантів, як ви могли помітити, безліч, так що виходьте з уподобань та інтересів свого малюка і вперед за подарунками!